Tosya Haberler

indir (2)

Uğur Işılak’tan FETÖ’nün darbe girişimine klipli tepki

Şarkıcı Uğur Işılak’ın, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensuplarının darbe girişimine tepki amacıyla yazdığı “Yeniden Diriliş” şarkısı ve klibi internetten yayımladı.
“Vatan için Nöbetteyiz” yazısıyla başlayan şarkıya ilişkin AA muhabirine açıklamada bulunan Şarkıcı Uğur Işılak, “Bu gibi olaylarda herkesin kendine göre acıları, anıları olur. Aslında bunları taze tutmak, geleceğe daha emin adımlarla ilerlemek için önemlidir ve sanat eserleri de bunları bizim hafızalarımızda taze tutar.” dedi.

Bir sanatkarın yaşadıklarını, duygularını ve düşüncelerini ancak sanat eseriyle icra edebileceğine işaret eden Işılak, şunları kaydetti:

“Yaşananları hafızalarda taze tutmak için, ‘Bu duygularımız kaybolmasın, 20 sene sonra da bunları tekrar hatırlayalım’ diyerek böyle bir eseri, bu dönemde yapma ihtiyacı duyduk. İnsanlarımızla, sevenlerimizle ve bu darbeye maruz kalan herkesle bunu paylaşmak istedik.” Uğur Işılak, söz ve müziği kendisine ait şarkıyı darbe girişimine tepki için hazırladığının altını çizerek, klibin 15 Temmuz’da kaydedilen görüntülerle 2 gün içinde hazırlandığını söyledi.

.

AA

Uğur Işılak’tan FETÖ’nün darbe girişimine klipli tepki Şarkıcı Uğur Işılak’ın, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) mensuplarının darbe girişimine tepki amacıyla yazdığı “Yeniden Diriliş” şarkısı ve klibi internetten yayımladı. “Vatan için Nöbetteyiz” yazısıyla başlayan şarkıya ilişkin AA muhabirine açıklamada bulunan Şarkıcı Uğur Işılak, “Bu gibi olaylarda herkesin kendine göre acıları, anıları olur. Aslında bunları taze tutmak, geleceğe […]

Uğur Işılak’tan FETÖ’nün darbe girişimine klipli tepki

423 views

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com