Tosya Haberler

KASTAMONU (TRT) SERHAT AĞACIKOĞLU 

TOSYA Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetlerini yürüten ve aslen Taşköprülü olan Şah Çanta fabrikası sahipleri geçtiğimiz yıl gerçekleştirdikleri kahvaltı geleneğini bu yıl mübarek üç ayların başlangıcını kutlamak ve birlik, beraberliğin pekişmesi için tekrar ettirdi.

Tüm çalışanları ile birlikte Doğramacı Otel’de kahvaltıda buluşan Şah Çanta, fabrika çalışanları ile birlikte yine örnek olmaya devam ediyor. Mesai saatlerinin dışında bu tarz sosyal faaliyetleriyle de dikkat çeken Şah Çanta ailesi birlik beraberlik içinde kaynaşarak işlerinde her geçen gün başarı ile ilerlemeye devam ediyorlar. Kahvaltı programı kapsamında tüm çalışanlarına İş Güvenliği hakkında mini bir seminer de veren işletme bu tür aktiviteleri yıl içinde tekrarlayacaklarını belirttiler.

Türkiye’nin yanı sıra yurt dışı ihracatında da büyük rol oynayan Şah Çanta, Tosya ekonomisine de büyük katkı sağlıyor. Fabrika bünyesinde başlattıkları sigara bırakma kampanyasında sigarayı bırakan 3 çalışanını ödüllendiren Şah Çanta personelleriyle daima güleryüz ve samimi bir ortamda üretim yapıyor.

Fabrika çalışanları da bu işyerinde çalışmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirterek bu tarz sosyal faaliyetlerle birlikte çalışma ortamının çok daha güzel yerlere geldiğini dile getirdiler.

Haber 37 

KASTAMONU (TRT) SERHAT AĞACIKOĞLU  TOSYA Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetlerini yürüten ve aslen Taşköprülü olan Şah Çanta fabrikası sahipleri geçtiğimiz yıl gerçekleştirdikleri kahvaltı geleneğini bu yıl mübarek üç ayların başlangıcını kutlamak ve birlik, beraberliğin pekişmesi için tekrar ettirdi. Tüm çalışanları ile birlikte Doğramacı Otel’de kahvaltıda buluşan Şah Çanta, fabrika çalışanları ile birlikte yine örnek olmaya devam […]

TOSYA’NIN PARLAYAN YILDIZI ŞAH ÇANTA FABRİKASI ÖRNEK OLMAYA DEVAM EDİYOR..

1.097 views

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com