Tosya Haberler

KASTAMONU TRT SERHAT AĞACIKOĞLU

Kastamonu’nun Tosya İlçesinde  gece 12 sularında intihara kalkışan şahsı Emniyet Müdürü Kazım Ejder ikna etti.

Tosya’da yapımı devam eden Toki  inşaatlarından  birine çıkan M.Çıra isimli şahısı uzun süre ikna etmeye çalışan İtfaiye erleri ve Polis memurları şahsın ikna olmaması üzerine o sırada Cumhuriyet meydanında 15 Temmuz yıl dönümü münasebeti ile nöbette bulunan İlçe Emniyet Müdürü Kazım Ejderi bilgilendirerek intihar vakıasını bildirdiler.

Kısa sürede olay yerine gelen İlçe Emniyet Müdürü Kazım Ejder , Ailesi ile kavga ettiğini bu yüzden intihar edeceğini belirten şahsa seslenerek   Ailesi ile barıştıracağını söz verdi bunun üzerine Müdürüm sadece sen gel yukarıya diyen M.Çıra ikna olarak yanına gelen Emniyet Müdürü  Kazım Ejder ile birlikte binadan aşağıya inmeye ikna oldu.

İkna edilen M.Çıra sağlık konturellerinin yapılması için Tosya Devlet Hastanesine götürüldü.

KASTAMONU TRT SERHAT AĞACIKOĞLU Kastamonu’nun Tosya İlçesinde  gece 12 sularında intihara kalkışan şahsı Emniyet Müdürü Kazım Ejder ikna etti. Tosya’da yapımı devam eden Toki  inşaatlarından  birine çıkan M.Çıra isimli şahısı uzun süre ikna etmeye çalışan İtfaiye erleri ve Polis memurları şahsın ikna olmaması üzerine o sırada Cumhuriyet meydanında 15 Temmuz yıl dönümü münasebeti ile nöbette […]

TOSYA’DA İNTİHARA KALKIŞAN ŞAHSI EMNİYET MÜDÜRÜ KAZIM EJDER SON ANDA ….

420 views

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com