Tosya Haberler

Vanlı Otel’den yaşlılarımıza ahde vefa..

Yaşlılar Haftası münasebetiyle ilçemizdeki etkinlikler devam ediyor.

Dün Vanlı Otel, Tosya Huzur evi sakinlerini konuk etti.

Her insanın bir gün yaşlı olacağına dikkat çekmek ve gençlerin yaşlıların yaşantıları ile em pati kurabilmelerini sağlamak amacıyla kutlanan Yaşlılar Haftası etkinlikleri devam ediyor. Dün Vanlı Otel’in restoranında yapılan programda Tosya Huzur evinin sakinleri canlı müzik ve yiyecek içecek ikramları eşliğinde gönüllerince eğlendiler.

Vanlı Otel genel müdürü Hülya Vanlı misafirleri için ” Onlar bizim ulu çınarlarımız bizleri bu yaşlara getiren kişiler bir gün bizlerde yaşlanacağız  böyle özel bir günde yaşlılarımızın hayır dualarını almak istedik Vanlı Otel olarak bu tür sosyal faaliyetlerimiz zaman zaman devam edecek ” dedi.

Zaman zaman söylenen şarkılara eşlik eden yaşlılar kimi zaman da müziğe ayak uydurarak pistin tozunu attılar. Program sonunda kendilerine böylesine güzel bir jest yapan Vanlı Otel çalışanlarına teşekkür etmeyi de ihmal etmediler.

Vanlı Otel’den yaşlılarımıza ahde vefa.. Yaşlılar Haftası münasebetiyle ilçemizdeki etkinlikler devam ediyor. Dün Vanlı Otel, Tosya Huzur evi sakinlerini konuk etti. Her insanın bir gün yaşlı olacağına dikkat çekmek ve gençlerin yaşlıların yaşantıları ile em pati kurabilmelerini sağlamak amacıyla kutlanan Yaşlılar Haftası etkinlikleri devam ediyor. Dün Vanlı Otel’in restoranında yapılan programda Tosya Huzur evinin sakinleri […]

TOSYA VANLI OTEL’DEN ÖRNEK DAVRANIŞ ” ULU ÇINARLARIMIZ GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİLER”

558 views

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com