Tosya Haberler

Tosya Meslek Yüksekokulu’nun Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü tarafından düzenlenen “Kişisel Koruyucu Donanım Kullanımı” konulu panel dün Müftülük konferans salonunda gerçekleştirildi. Konferansta Kastamonu Üniversitesi’nden Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Küçük panel başkanlığını yaparken konuşmacı olarak ise Üsküdar Üniversitesi Öğretim Üyesi Erkan Altun ile İstanbul Kavram Üniversitesi Öğretim Görevlisi Özkan Dıvrak katıldı.Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Tosya M.Y.O. Müdürü Doç. Dr. Selahattin Kaymakçı bir konuşma yaptı.Kaymakçı “İnşallah çok verimli bir sempozyum olur katılımcı arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. İş sağlığı ve güvenliği son yıllarda oldukça ön planda ve can güvenliğimiz için ilk sırada yer almaktadır. Öğrencilerimiz de bu sempozyumdan aldıkları tecrübelerle mezun olduktan sonra çeşitli iş fırsatlarını değerlendireceklerdir” dedi.
Program Prof. Dr. Ömer Küçük’ün ilk oturumu başlatmasıyla start aldı. Panelistlerin söz almasının ardından Kişisel Koruyucu Donanım konulu sempozyuma öğrenciler de destek verdi. Karşılıklı soru alışverişi şeklinde geçen toplantı saat 15.30’a kadar sürdü.

Tosya Meslek Yüksekokulu’nun Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü tarafından düzenlenen “Kişisel Koruyucu Donanım Kullanımı” konulu panel dün Müftülük konferans salonunda gerçekleştirildi. Konferansta Kastamonu Üniversitesi’nden Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Küçük panel başkanlığını yaparken konuşmacı olarak ise Üsküdar Üniversitesi Öğretim Üyesi Erkan Altun ile İstanbul Kavram Üniversitesi Öğretim Görevlisi Özkan Dıvrak katıldı.Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın […]

TOSYA MYO ÖĞRENCİLERİ İŞ SAĞLIĞI SEMPOZYUMUNDA …

329 views

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com