Tosya Haberler

https://www.youtube.com/watch?v=U3UxPBghnw0&feature=youtu.be

Kastamonu’nun Tosya İlçesinde Gümüşhane Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Taşkın Kılıç; Kaymakamımız Deniz Pişkin’in “Okuyan Bir Tosya Hayalim Var” sloganıyla başlatmış olduğu okuma seferberliği kapsamında öğrenci ve öğretmenlere yönelik seminer verdi.

İlçe Müftülük Konferans Salonu’nda düzenlenen seminer öğrencilere yönelik “Başarılı Olmak Bilinçli Bir Tercihtir”; öğretmenlere yönelik ise “Lider Öğretmen” başlıklarında iki oturum halinde gerçekleştirildi.

Sohbet, soru-cevap ve örnek olaylar üzerinden verilen seminer ilgiyle takip edildi. Seminerin sonunda kısa bir teşekkür konuşması yapan Kaymakamımız Deniz Pişkin, Eğitimci Yazar Doç. Dr. Taşkın Kılıç’a çiçek verdi.

https://www.youtube.com/watch?v=U3UxPBghnw0&feature=youtu.be Kastamonu’nun Tosya İlçesinde Gümüşhane Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Taşkın Kılıç; Kaymakamımız Deniz Pişkin’in “Okuyan Bir Tosya Hayalim Var” sloganıyla başlatmış olduğu okuma seferberliği kapsamında öğrenci ve öğretmenlere yönelik seminer verdi. İlçe Müftülük Konferans Salonu’nda düzenlenen seminer öğrencilere yönelik “Başarılı Olmak Bilinçli Bir Tercihtir”; öğretmenlere yönelik ise “Lider Öğretmen” başlıklarında iki oturum halinde gerçekleştirildi. […]

TOSYA KAYMAKAMLIĞI “BAŞARILI OLMAK BİLİNÇLİ BİR TERCİHTİR” ÖĞRENCİLERE YÖNELİK SEMİNER VERDİ..

702 views

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com