Tosya Haberler

TOSYA Huzurevi sakinleri Tosya Şehitliğini ziyaret etti. Yaşlılar Haftası kapsamında gerçekleştirilen etkinlikte Kur’an okundu, dualar edildi.
Bugünlere gelebilmemizde en büyük paya sahip olan şehitlerimiz, Yaşlılar Haftasında unutulmadı. Huzurevi sakinleri yapmış oldukları ziyarette şehitlerimiz için Kur’an okuyup dualar ettiler. Şuan huzur ve refah içerisinde yaşıyorsak bunu kuşkusuz bu ülke için canını veren şehitlerimize borçluyuz. Onların yapmış oldukları bu fedakarlık karşısında, bizlerinde minnet borcumuzu ödememiz gerekir. Bunu da onları unutmayarak ve unutturmayarak gerçekleştirebiliriz ancak.Yaşlılar Haftası kapsamında Tosya Huzur Evinin sakinlerinden gençlere örnek teşkil edebilecek bir davranış geldi. Yaşlılık nedeniyle yürümek ve hareket etmekte her ne kadar zorlansalar da bunu engel olarak görmeksizin şehitliği ziyaret eden yaşlılar, adeta “Bugünlere gelebilmişsek şehitlerimizin sayesindedir. Bu yüzden unutmadık, unutturmadık.” mesajı verdiler.

TOSYA Huzurevi sakinleri Tosya Şehitliğini ziyaret etti. Yaşlılar Haftası kapsamında gerçekleştirilen etkinlikte Kur’an okundu, dualar edildi. Bugünlere gelebilmemizde en büyük paya sahip olan şehitlerimiz, Yaşlılar Haftasında unutulmadı. Huzurevi sakinleri yapmış oldukları ziyarette şehitlerimiz için Kur’an okuyup dualar ettiler. Şuan huzur ve refah içerisinde yaşıyorsak bunu kuşkusuz bu ülke için canını veren şehitlerimize borçluyuz. Onların yapmış oldukları […]

TOSYA HUZUR EVİ SAKİNLERİ ŞEHİTLİK ZİYARETİ…

435 views

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com