Tosya Haberler

HABER: SERHAT AĞACIKOĞLU 

KASTAMONU (TRT)- 

Kastamonu’nun Tosya ilçesinde İsrail’i Protesto Mitingi Düzenlendi

ABD’nin Tel Aviv’de bulunan büyükelçiliğini Kudüs’e taşıyarak, Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıdığını açıklamasına tepkiler sürüyor. Tosya’da ellerinde Türk ve Filistin bayrakları ile toplanan kalabalık, Cumhuriyet Meydanında toplandı. Vatandaşlar, “Kudüs’e uzanan eller kırılsın”, “Kahrolsun İsrail” sloganları attı.

Kudüs Gönüllüleri Platformu Başkanı Sacettin Börekçi tarafından Basın bildirisi okundu. Mitinge Kaymakam Deniz Pişkin, Belediye Başkanı Kazım Şahin, Ak Parti Tosya İlçe Başkanı Metin Ekşi, protokol üyeleri, sivil toplum kuruluş temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

HABER: SERHAT AĞACIKOĞLU  KASTAMONU (TRT)-  Kastamonu’nun Tosya ilçesinde İsrail’i Protesto Mitingi Düzenlendi ABD’nin Tel Aviv’de bulunan büyükelçiliğini Kudüs’e taşıyarak, Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıdığını açıklamasına tepkiler sürüyor. Tosya’da ellerinde Türk ve Filistin bayrakları ile toplanan kalabalık, Cumhuriyet Meydanında toplandı. Vatandaşlar, “Kudüs’e uzanan eller kırılsın”, “Kahrolsun İsrail” sloganları attı. Kudüs Gönüllüleri Platformu Başkanı Sacettin Börekçi tarafından […]

TOSYA CUMHURİYET MEYDANINDAN YÜKSELEN SES ” KAHROLSUN AM-ENTRİKA, KAHROLSUN BEBEK KATİLİ İSRAİL”

290 views

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com