Tosya Haberler

31 Mart 2019 tarihinde yapılması planlanan yere seçimlerinde İlçe esnaflarından Muzaffer Acar Cumhuriyet Mahallesi muhtarlığına adaylığını açıkladı.

Cumhuriyet Mahallesi Muhtar  adayı Muzaffer Acar azaları ile bir araya geldikleri yemekli toplantıda Cumhuriyet Mahallesi Muhtarlık adaylığını açıklamasının yanı sıra mahallenin eksik ve sorunlarını tartıştılar.

Kendisini tanıtarak sözlerine başlayan Muzaffer Acar ” 43 yıldır Tosya’da yaşıyorum  uzun zamandır görevde olan muhtarımıza teşekkür ediyorum kendisinden verdiği hizmetler dolayı Allah razı olsun tekrar aday olursa başarılar dilerim.” dedi

Cumhuriyet Mahallesi Muhtar adayı Muzaffer Acar sözlerine ” genç ve dinamik bir ekibimiz var ivedilikle yapılması gereken sorunlarımızı ivedilikle genç arkadaşlarımız ile halledelim dedik. En büyük eksiğimiz 2167 tane seçmeni olan  mahallemizin bir ilk öğretim okulunun olmaması çocuklarımız servis ile Toki deki İlköğretime okuluna gidiyor önceliğimizi bütün arkadaşlarımız ile beraber elimizden ne geliyor nereye yapılabilir nasıl yapılabilir bu konuda bütün yetkililer makam nere ise oraya kadar ulaşıp bu sorunu giderip İlköğretim okulunu mahallemize kazandırmak için bütün gayreti göstereceğiz.

Diğer sorunlar ise zaman içinde tabi paylaşılacak Küba Mescidin üstündeki inen yolun istinat duvarı ,Çocuk parkları noktasında noksanımız çok ,Bayanların Kuran Kursu ihtiyacı var, Metal sanayide esnafımız la oda başkanımız ile istişare dererek sanayideki yolu bağlantı yolları tuvaletleri  sorunlarının giderilmesi için gerekirse Belediyenin kapısında yatarız .

Biz hizmet için geliyoruz Allah rızasından başka bir düşüncemiz yok. İhtiyaç sahibi aileler bu şöyle anlaşılması  bütün yeni muhtar adayı arkadaşlarımıza yapılan propagandadır bu gelirse yapılan yardımlar kesilir,böyle bir şey yok arkadaşlar Devletin verdiği yardımı  kimsenin kimseden esirgeme hakkı yok bu yardımları bir kere bizim konumuzu komşumuzu gözetmek bizim insani görevimizdir. Bu yardımlar Belediyeden Fondan ihtiyaç sahiplerine hak adalet hiç kimsenin siyasi görüşü hısımlığı akrabalığı gözetilmeksizin ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak gerekirse kendimiz bizzat ulaşma noktasında da başında bulunacağız. Sloganımız HEP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ  ağzalarıma     benim ile birlikte oldukları ve destekleri için çok teşekkür ederim Bizim seçmenlerden istediğimiz bu arkadaşlarımıza güvenip bize destek olmaları Destek onlardan takdir Cenabı Allah’tan  Biz kendimize güveniyoruz ekibimize güveniyoruz  Allah’ın izni ile 1 Nisan sabahı muhtar olursak’da 1 Nisan dan itibaren Mahallemizin bütün sorunları ile eğilip boğuşmaya hazırız ” dedi.

 

31 Mart 2019 tarihinde yapılması planlanan yere seçimlerinde İlçe esnaflarından Muzaffer Acar Cumhuriyet Mahallesi muhtarlığına adaylığını açıkladı. Cumhuriyet Mahallesi Muhtar  adayı Muzaffer Acar azaları ile bir araya geldikleri yemekli toplantıda Cumhuriyet Mahallesi Muhtarlık adaylığını açıklamasının yanı sıra mahallenin eksik ve sorunlarını tartıştılar. Kendisini tanıtarak sözlerine başlayan Muzaffer Acar ” 43 yıldır Tosya’da yaşıyorum  uzun zamandır […]

TOSYA CUMHURİYET MAH. MUHTAR ADAYI MUZAFFER ACAR ” HEP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ” DEDİ …

409 views

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com