Tosya Haberler

Bahçelievler Mahallesinde yaya yolu çalışmaları ile birlikte Mehmet Akif Ersoy parkında oyun grubu üst yapıları yenilendi ve güvenlik kamerası ile aydınlatma çalışmaları tamamlandı.

Tosya Belediyesi tarafından kent merkezinin en büyük mahallelerinden bir olan Bahçelievler Mahallesi’nde yaya kaldırımı çalışmaları aralıksız yürütülüyor.

Tosya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışmalarda yaya kaldırımı genişletmesi ve bordür döşeme işi büyük ölçüde tamamlandı. Kış mevsimi şartları daha da zorlaşmadan bitirilmesi planlanan çalışmaların ardından diğer birçok mahallemizde de üst yapı çalışmaları devam edecek. Yürütülen çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Kazım Şahin, "Bizim temel amacımız bu şehri daha yaşanabilir şehir yapmak bunun için çaba sarf ediyoruz. Amacımız, seçimlere yönelik, günübirlik, göstermelik çözümler üretmek değil, bu şehir için yıllardır kalıcı olanı planlayarak hayata geçirmeyi amaçlıyoruz." dedi.

Başkan Şahin çalışmaların hayata geçirilmesinde emek sarf eden ve sahada çalışmaları yürüten belediye ekiplerine teşekkür etti.

ŞAHİN ” AMACIMIZ SEÇİME YÖNELİK GÖSTERMELİK ÇALIŞMALAR DEĞİL ; BU ŞEHRİ DAHA YAŞANABİLİR YAPMAK”…

348 views