Tosya Haberler

Toplumumuzda turizm konusunda farkında’lığı artırmak, iç turizmi canlandırmak ve halkın turizm hareketlerine katılımını sağlamak amacıyla, her yıl olduğu gibi bu yıl da 15-22 Nisan 2014 tarihleri arasında Tosya’mızda’da  kutlamalar yapıldı. Kutlamalara ev sahipli yapan Tosya Kültür Merkezi bu kapsam önemini birkez daha hissettirdi.

Tosya Mithat Boyner Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan kutlama programı, ilçemizin kültürel ve doğal güzelliklerinin yansıtıldığı fotoğraf sergisinin açılışıyla başladı.

Tosya Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Kültür Merkezi’nde gerçekleşen programa Kaymakamımız Deniz Pişkin’in yanı sıra, Belediye Başkanımız Kazım Şahin, İlçe Emniyet Müdürümüz Kazım Ejder, İlçe Jandarma Komutanımız Özgün Yapağı, kurum ve okul müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

 

 

Toplumumuzda turizm konusunda farkında’lığı artırmak, iç turizmi canlandırmak ve halkın turizm hareketlerine katılımını sağlamak amacıyla, her yıl olduğu gibi bu yıl da 15-22 Nisan 2014 tarihleri arasında Tosya’mızda’da  kutlamalar yapıldı. Kutlamalara ev sahipli yapan Tosya Kültür Merkezi bu kapsam önemini birkez daha hissettirdi. Tosya Mithat Boyner Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan kutlama programı, […]

KÜLTÜR MERKEZİ TURİZM HAFTASI ETKİNLİKLERİNDE ÖNEMİNİ BİRKEZ DAHA GÖSTERDİ…

328 views

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com