Tosya Haberler

 Kastamonu´nun Tosya İlçesinde geçtiğimiz günlerde cadde üstünde kaldırım da hikaye kitabı satarken TRT muhabiri Serhat Ağacıkoğlu´nun dikkatini çeken Murat Sökük´e destek Kastamonu Galatasaray Derneği Başkanı Mehmet Kayaçal´dan geldi.
Galatasaraylılar Derneği Başkanı Mehmet Kayaçal Geçtiğimiz günlerde “Kitaplar Yakılmasın Okunsun” diyerek Sosyal paylaşım sitelerinde fenomen haline gelen Murat Sökük´ü evinde ziyaret etti. Ziyaret esnasında tesadüfen Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin ile Murat´ın evinin önünde karşılaşan Mehmet Kayaçalan Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin´in ” Hani yoksulluk hali´ya biz çocukken ne bulsak giyerdik, ne rengine bakardık ne takımına ,acaba Murat´da o niyet lemi Galatasaray takmış diye sordum ama harbi Galatasaraylıymış yani , Ben dedi Galatasaray´ı tutuyorum kafasındaki bere tesadüf değilmiş” yani demesi üzerine. Kayaçal ” Bizde gördük tesadüf olsun olmasın elimizden bir şey gelirse maça götürelim İstanbul´a Dedik bir nevi mutlu ederiz kendisini. İşin maddi boyutu sizde olduğu için bizde manevi olarak katkıda bulunmak istedik elimizden geldiğince ” dedi.
Kaymakam deniz Pişkin´in ziyaretini bitirip ayrılmasının ardından Murat´ı evinde ziyaret eden Mehmet Kayaçal ” İnternet´te bir sosyal paylaşım sitesinde görüntüleri gördük kardeşimiz lede gurur duyduk görüntülerde kendisininde Galatasaray´lı beresini görünce dedik Kastamonu´dan söz konusu Galata Saray sa gerisi teferruattır düsturu ile Kastamonu´dan koştuk geldik kalktık geldik Tosya´ya. Kardeşimize kampanya başlatmış Tosya kaymakamlığı öncelikle Tosya Kaymakamlığına teşekkür ediyoruz , size´de bu kardeşimizi haber yaptığınız için teşekkür ediyoruz bunu bize haberdar ettiğiniz için bu durumdan . Bizde kendisine manevi olmak için geldik Kastamonu´dan buraya bizde dernek olarak Ultra Aslan olarak zaten Sosyal sorumluluk projelerimiz var o kapsamda kardeşimizi ne kadar mutlu edersek bizde o kadar mutlu oluruz o yüzden Tosya´ya geldik TRT yede bu konudaki desteklerinden ötürü teşekkür ediyoruz Kaymakamlığımız ada aynı şekilde teşekkür ederiz Kardeşimiz artık bizimde kardeşimiz ” dedi.
Daha sonra beraberinde getirdiği Galatasaray bayrağını takvimi ve formasını Murat´a hediye eden Mehmet Kayaçal bizzat Murat´a Galatasaray formasını giydirerek hatıra fotoğrafı çekinip ziyaretini sonlandırdı.

 Kastamonu´nun Tosya İlçesinde geçtiğimiz günlerde cadde üstünde kaldırım da hikaye kitabı satarken TRT muhabiri Serhat Ağacıkoğlu´nun dikkatini çeken Murat Sökük´e destek Kastamonu Galatasaray Derneği Başkanı Mehmet Kayaçal´dan geldi. Galatasaraylılar Derneği Başkanı Mehmet Kayaçal Geçtiğimiz günlerde “Kitaplar Yakılmasın Okunsun” diyerek Sosyal paylaşım sitelerinde fenomen haline gelen Murat Sökük´ü evinde ziyaret etti. Ziyaret esnasında tesadüfen Tosya Kaymakamı […]

KİTAPLAR YAKILMASIN DİYEN ASLAN YÜREKLİ MURAT’A ULTRA ASLANLAR’DAN MANEVİ DESTEK..

545 views

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com