Tosya Haberler

Kastamonu´nun Tosya İlçesinde Meteoroloji yetkililerinin bilgilendirmesi sonucu Belediye hoparlörlerinden kuvvetli yağış ve dolu uyarısı sonrası vatandaşlar ilginç tedbirler aldı. 
Araç sahipleri doluya karşı ilginç yöntemlerle önlemler aldı. Kimi araçlarını balonlu naylon ile kaplarken kimi de kapalı otoparklara park etti. 
Tosya’da belediyenin dolu uyarısının ardından vatandaşlar araçlarını halı ve kilimlerle korumaya aldı. Kapalı otoparkı olmayan ve otomobilini sokağa park edenler doluya karşı kendi çarelerini buldu. Halılar, kilimler, kartonlar hatta güneşliklerle örtülü araçlar sokakları doldurdu. 
Birkaç gün önce Kastamonu ili ve İhsangazi ile Araç ilçelerinde yaşanan dolu felaketi sonrası Tosya ilçesinde de Belediye hoparlörlerinden peş peşe şiddetli yağmur ve dolu uyarısı geldi. Yaşanan felaketi yakından takip eden vatandaşlar Tosya ilçesinde doluya karşı tedbir almaya başladı.

Kastamonu´nun Tosya İlçesinde Meteoroloji yetkililerinin bilgilendirmesi sonucu Belediye hoparlörlerinden kuvvetli yağış ve dolu uyarısı sonrası vatandaşlar ilginç tedbirler aldı.  Araç sahipleri doluya karşı ilginç yöntemlerle önlemler aldı. Kimi araçlarını balonlu naylon ile kaplarken kimi de kapalı otoparklara park etti.  Tosya’da belediyenin dolu uyarısının ardından vatandaşlar araçlarını halı ve kilimlerle korumaya aldı. Kapalı otoparkı olmayan ve […]

KASTAMONU TOSYA İLÇESİNDE METEOROLOJİ UYARISINA VATANDAŞTAN İLGİNÇ TEDBİR.

394 views

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com