Tosya Haberler

 SERHAT AGACIKOĞLU KASTAMONU(TRT)

Kastamonu’nun Tosya ilçe Kaymakamı Deniz Pişkin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Tosya’da görev yapan “gerçek” gazetecilerle Vanlı Otelde'de kahvaltıda bir araya gelmişti.

Kahvaltı sonrası  herkesin restoran'dan çıktığı sırada açık büfenin önünde kahvaltı tabağını dolduran bayan dikkatleri çekti.

Kısa bir süre Anka Toplantı salonu sahibi Mehpare Abacı, gazeteci Gülay Acar ve gazeteci Özlem Külek aralarında Prof. Dr. Canan Karatay mı değil'mi tartışmasını  yaşar iken  Anka Toplantı salonu işletmecisi Mehpare Abacı , bayanın yanına yaklaşarak "Af edersiniz siz Canan Karatay'mısınız" sözü üzerine bayan  ilk önce" evet o benim dedi ve arkasından kahkaha atarak hayır ben değilim benim ismim Ayten ama bunu ilk siz söylemiyorsunuz gittiğim her yerde beni Canan Karatay zannediyorlar" demesi üzerine restoranda herkes kısa süreli bir şaşkınlığın ardından Ayten hanım ile fotoğraf çekinmek için  koşturdular.

Bu gelişme üzerine Mehpare hanım kendisininde kullandığı KYANİ  isimli  yaşam kalitesini artırmaya yönelik besin desteği olan ürünü Canan Karatayın benzeri olan Ayten hanıma vererek "korkmayın ilaç değildir kiloda aldırmaz içeriğinde yüksek oranda vitamin,mineral ve antioksidan var gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz diyerek hediye etti.

GAZETECİLER GÜNÜNDE VANLI OTELDE HERKESİ ŞAŞIRTAN KİŞİ…

343 views

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com