Tosya Haberler

KASTAMONU (TRT) –

Kastamonu’nun Tosya ilçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla kutlama programı düzenlendi.

Kutlamalar, Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin’in makamında tebrikleri kabulü ile başladı.

Yağmur nedeniyle Tosya İzzet Aksalur Spor Salonu’na alınan kutlamalar, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okumasıyla başladı.

Törende konuşan Kaymakam Deniz Pişkin, “Yıllar önce sabrımızı, gücümüzü azmimizi gösterdiğimiz yedi düvele bu sefer birliğimizi dirliğimizi ve saadetimizi göstermek için toplandık. Cumhuriyetimizi kuranlara şükran hislerimizi ifade etmek için toplandık. Cumhuriyetin 94. Yılını kutlamak için toplandık. Hepimize kutlu olsun.” dedi.

Tosya Musiki Cemiyeti tarafından seslendirilen eserlerin ardından Öğrencilerin günün anlam ve önemini anlatan şiirleri ,okuması ve   bayram tören geçişi ile son buldu.

Kutlamalara,  Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin ,Tosya İlçe Emniyet Müdürü Kazım Ejder,Tosya İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Özgün Yapağı, protokol üyeleri, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.

KASTAMONU (TRT) – Kastamonu’nun Tosya ilçesinde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla kutlama programı düzenlendi. Kutlamalar, Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin’in makamında tebrikleri kabulü ile başladı. Yağmur nedeniyle Tosya İzzet Aksalur Spor Salonu’na alınan kutlamalar, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okumasıyla başladı. Törende konuşan Kaymakam Deniz Pişkin, “Yıllar önce sabrımızı, gücümüzü azmimizi gösterdiğimiz yedi düvele bu sefer […]

CUMHURİYETİMİZİN 94. YIL DÖNÜMÜNÜ COŞKU VE HEYECAN İLE KUTLADIK..

286 views

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com