Tosya Haberler

HABER: SERHAT AĞACIKOĞLU  KASTAMONU (TRT) –

Kastamonu’nun Tosya ilçesi protokolü Ramazan Bayramı münasebeti ile Tosya Huzur Evi ve Tosya Devlet Hastanesinde büyüklerimizi ve hastalarımızı ziyaret etti.

Tosya Huzur Evi ve Tosya Devlet Hastanesi   ziyaretlerine  Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin, Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin, Tosya İlçe Emniyet Müdürü Kazım Ejder, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Özgün Yapağı, Askerlik Şubesi Komutanı Personel Teğmen Ömercan Gedik  İlçe Müftüsü Eyyup Demir katıldı.

Protokol   Huzur Evinde kalan bakıma muhtaç yaşlıların  tek tek ellerini öperek bayramlarını kutladılar,yüzlerini güldürdüler duygusal anların yaşandığı ziyaretten sonra  Tosya Devlet Hastanesine geçen protokol  burada hem hastalar hemde çalışan personel ile bayramlaştılar.

HABER: SERHAT AĞACIKOĞLU  KASTAMONU (TRT) – Kastamonu’nun Tosya ilçesi protokolü Ramazan Bayramı münasebeti ile Tosya Huzur Evi ve Tosya Devlet Hastanesinde büyüklerimizi ve hastalarımızı ziyaret etti. Tosya Huzur Evi ve Tosya Devlet Hastanesi   ziyaretlerine  Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin, Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin, Tosya İlçe Emniyet Müdürü Kazım Ejder, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen […]

BAYRAM’DA ELİ ÖPÜLESİ ANALARIMIZ CEFAKAR BABALARIMIZ HASTALARIMIZ VE SAĞLIK PERSONELİMİZ’DE UNUTULMADI

352 views

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com