Tosya Haberler

TOSYA ÜLKÜ OCAKLARI VE LİDER GENÇLİK KULUBÜ TOSYA MYO ÖĞRENCİLERİNE TANIŞMA GECESİ DÜZENLEDİ..

TOSYA ÜLKÜ OCAKLARI VE LİDER GENÇLİK KULUBÜ TOSYA MYO ÖĞRENCİLERİNE TANIŞMA GECESİ DÜZENLEDİ..
1.247 views Okundu
07 Ekim 2019 - 12:20

Kastamonu Tosya İlçesinde Tosya Ülkü Ocakları öncülüğünde Tosya Meslek Yüksel Okulu Lider Gençlik Kulubü tarafından Doğramacı otel terasında tanışma gecesi düzenlendi.

 Tosya Ülkü Ocakları ve  Tosya Meslek Yüksek Okulu Lider Gençlik Kulübü  nezdinde düzenlenen özellikle birinci sınıf öğrencilerine yönelik  2019-2020 Eğitim öğretim yıldönümü tanışma gecesinde öğrenciler  Tosya’lı  yerel sanatcı  Eda Topcuoğlu ‘nun seslendirdiği şarkılar ile doyasıya eğlendiler.

Gecenin sonunda Lider Gençlik Kulubü başkan yardımcısı Buse Aka öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada  ” Tosya meslek Yüksek Okulu Lider Gençlik Kulubü olarak düzenlediğimiz tanışma partisine geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyoruz. Katkılarından dolayı Ülkü Ocakları başkanı Mustafa Acar ve yönetim kuruluna ayrıca Üniversite masa başkanımız Ercan Göktepeye  teşekkür ediyoruz. Arkadaşlar bu ilk etkinliğimiz bundan sonra bu tür etkinliklerle karşınıza geleceğiz mesela en yakında 10 Kasımda bir Ankara gezimiz var ücretsiz ayda bir kere bu şekilde parti düzenliyoruz aynı zamanda ikinci dönem Çanekkale gezimiz olacak  önümüzdeki haftada Ahmet Şafağın Kuşatma isimli filmine ücretsiz olarak götürüyoruz” dedi.

Coşku ile geçen gece olduğu gece fotoğraf çekiminin ardından   sonra erdi.

 

 

 

 

 

 

ANKET

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com