Tosya Haberler

TOSYA STK DERNEKLERİNDEN DIŞ İŞLERİ BAKAN YARDIMCISI FARUK KAYMAKCI’YA ZİYARET…

TOSYA STK DERNEKLERİNDEN DIŞ İŞLERİ BAKAN YARDIMCISI FARUK KAYMAKCI’YA ZİYARET…
196 views
02 Kasım 2020 - 13:16

Tosya Derneklerinden Dışişleri Bakan Yardımcısı Faruk Kaymakcı’ya Ziyaret

 

Tosya Gelişim ve Kalkınma Derneği, Tosya ve Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Tosya Ziraat Odası, Tosya Madeni Eşya Sanatkarları Esnaf Odası, Tosya Marangozlar Odası ile Tosya Tarım Kredi Kooperatifi başkanları, Tosyalı hemşehrimiz Dışişleri Bakan Yardımcısı ve AB Başkanı Büyükelçi Faruk Kaymakcı’yı ziyaret etti.

Avrupa Birliği Başkanlığı Toplantı Salonu’nda gerçekleşen ziyarette konuşan Bakan Yardımcısı Kaymakcı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Tosya dernekleri tarafından kendisine sunulan dosyaları inceleyen ve dernek başkanlarını tek tek dinleyen Kaymakcı, kendisine sunulan konularla ilgileneceğini kaydetti.

Dernek başkanları ise, Tosya’nın değerli yöneticilerinin başarılı çalışmalarına destek vermek amacıyla STK’lar olarak çalışmalar yürüttüklerini ifade ettiler.

Ziyarette, Tosya Gelişim ve Kalkınma Derneği Başkanı Yusuf Varlık, Tosya ve Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı İlhan Sertkale, Tosya Ziraat Odası Başkanı Kadri Eken, Tosya Madeni Eşya Sanatkarları Esnaf Odası Başkanı Ali Osman Kıbışoğlu, Tosya Marangozlar Odası Başkanı Salim Karabıyıkoğlu, Tosya Tarım Kredi Kooperatifi Başkanı İhsan Koçgözlü ile Tosya Gelişim ve Kalkınma Derneği Başkan Yardımcısı Mehmet Ulusoylar yer aldı.

 

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com