Tosya Haberler

Akhisarspor MKE Ankaragücü Aytemiz Alanyaspor Antalyaspor İstanbul Başakşehir Beşiktaş Bursaspor Erzurum BB Çaykur Rizespor Fenerbahçe Galatasaray Göztepe Kasımpaşa Kayserispor Atiker Konyaspor Trabzonspor Demir Grup Sivasspor Yeni Malatyaspor

TOSYA SPOR A.Ş.TOSYA GENÇLİĞİNE YATIRIM YAPIYOR

TOSYA SPOR A.Ş.TOSYA GENÇLİĞİNE YATIRIM YAPIYOR
232 views
12 Ekim 2015 - 20:36

download

Tosyaspor A.Ş. Kulübü Futbolcu Fabrikası Gibi

Tosyaspor A.Ş. klübü, bir yandan 2015-2016 1. amatör kümeye hazırlık çalışmalarına devam ederken, bir yandan da Futbol Akademisi Futbol yaz okulu çalışmalarıyla da sportif faaliyetlerine aralıksız olarak devam ediyor.

Geçtiğimiz Haziran ayının ortalarında başlayan Futbol Yaz Okulu’nda 2002 ile 2007 doğumlu 70 kayıt başvurusu yapıldı. Başvuru kayıtlarının hazırlanıp onaylanmasının ardından spor okulu çalışmalarına başlayan Tosyaspor A.Ş. alt yapı konusunda büyük bir adım attı ve bugün gelinen noktada gençleri sporla buluşturup futbol branşında eğitim vermesi, gelecek yıllarda futbolcu eksikliğini büyük ölçüde kapatacağa benziyor.

Futbol Akademisi Futbol Yaz Okulu ile ilgili olarak Kulüp Başkanı İhsan Yılmaz yaptığı açıklama önemli konulara değindi. YILMAZ ; ” Spor klübümüzü ilk kurduğumuz andan bugüne kadar, alt yapı’nın önemine dikkat çektik, alt yapının bir spor kulübünün geleceği için mutlaka oluşturulması gereken bir yapılanma olduğu için teknik ekibimiz gerekli olan ön hazırlıkları tamamlayarak Haziran ayında Futbol yaz okulumuzu başlattık. A takım hocamız Serkan Ertaş ve Alt Yapı’dan Sorumlu Futbol Direktörümüz İbrahim Karacan hocamız yaz okulunda geleceğin yeni yıldızlarına futbol kursu vererek onları çalıştırıyorlar. Yaz okulumuz için başvuru müracat sayıları bizleri daha da ateşledi, halen daha birçok aileler çocuklarını futbol akademi kursuna yazdırmak ve çocuklarını Tosyaspor A.Ş. çatısı altında spor yapması için müracatlarda bulunmaları bizleri sevindiriyor.Tosyaspor Kulübü olarak hedeflerimizden bir tanesini daha gerçekleştirmenin sevincini yaşıyoruz. Futbol yaz okuluna gelen çocuklarımızı servisle stadyuma getiriyor, kurs bitimi sonrası yine kendi servisimizle evlerine götürüyoruz. Tosyaspor A.Ş. olarak ilçemizde yeni bir vizyonun öncüsü olduk, emin adımlarla emin kararlarla önümüzdeki yılların hesabını yaparak hedeflerimizi projelerimizi bir bir hayata geçireceğiz. Tekwando – Okçuluk ve Güreş branşlarınında ön hazırlık çalışması halen devam ediyor. Önümüzdeki aylarda da bu branşlarımızı aktif olarak başlatacağız, sadece futbol alanında değil tüm branşlarda Tosya’lı gençlerimize spor yapma imkanları sunarak, Tosya’da spor aktivitelerini yaygınlaştırarak ve sporcu sayısını zamanla arttırarak en üst seviyede yetenekli sporcular yetiştireceğiz.” dedi.

Tosyaspor A.Ş. Futbol Akademisi Futbol yaz okulu çalışmalarına dönüşümlü olarak 50 ila 70 öğrenci katılıyor, yaz okulu çalışmalarında öğrenciler yaş gruplarına göre 3 farklı grup oluşturularak, her yaş grubuna göre hazırlan çalışma programı ile yaz okulu antrenmanları kesintisiz olarak devam ediyor. – 

# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com