Tosya Haberler

TOSYA PROTOKOLU ANKARA’DA…

TOSYA PROTOKOLU ANKARA’DA…
235 views Okundu
28 Kasım 2015 - 0:52

Tosya Kaymakamı Yusuf Cıbır, Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin, Taşköprü Belediye Başkanı Hüseyin Arslan, Ak Parti Tosya İlçe Başkanı Metin Ekşi, Tosya Belediye Başkan Yardımcısı Fazıl Ateş, Ak Parti Tosya İlçe Teşkilat Başkanı Naci Küçükmorkoç ve beraberindeki heyet 26. Dönem Kastamonu Milletvekilleri Hakkı Köylü, Metin Çelik ve Murat Demir’i Ankara’da ziyaret ederek yeni yasama döneminin ülkemize ve Kastamonu’ya hayırlı olmasını dilediler.
Gerçekleştirilen ziyarette yeni yasama döneminde görev yapacak olan kadro ile ilgili değerlendirmelerde bulunulurken Milletvekili Hakkı Köylü, yeni kadroda oldukça değerli isimlerin bulunduğunu ve bundan sonra da bu yeni kadronun eşsiz projelere imza atacaklarını kaydederek Kastamonu’dan gelen heyete; “Teşrifiniz dolayısıyla da çok teşekkür ediyorum. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin çatısı altındaki herkesle bütünlük içinde tarafsız, adil, güzel bir yönetim dönemi geçireceğiz. İnşallah 26. Dönem fevkalade çalışmaların olduğu, uyum içinde, barış içinde olunan güzel bir dönem olarak tarihe geçerken başta ülkemiz ve Kastamonu’muz adına eşsiz eserlere imza atmak nasip olur” dedi.
Ziyaret sonrası heyete bir süre görüşmelerde bulunduktan sonra Kaymakam Yusuf Cıbır’ın Ankara Başkent Hastanesinde yatan babasını ziyaret etmek üzere meclisten ayrıldı.IMG-20151126-WA0002 IMG-20151126-WA0000 IMG-20151126-WA0001

ANKET

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com