Tosya Haberler

TOSYA MHP KADIN KOLLARINDAN İKİ ŞIK HAREKET VE ÖRNEK DAVRANIŞ…

TOSYA MHP KADIN KOLLARINDAN  İKİ ŞIK HAREKET VE ÖRNEK DAVRANIŞ…
883 views Okundu
14 Ekim 2019 - 18:13

Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Kolları yönetimi , Geçmişten bu güne kadar kültür köprüsü olmuş yaşamları boyunca çocuklarına ,torunlarına ülkesine ve dünyaya hizmet etmiş elleri öpülesi yaşlılarımızın 1 Ekimde başlayan yaşlılar haftasını unutmadı Tosya Huzur evindeki çınarlarımızı ziyaret ettiler.

Duygusal anların yaşandığı ziyaret’de MHP li kadınlarımız yaşlılarımıza çeşitli hediyelerde bulunarak gönüllerini ve hayır dualarını aldılar. Ziyaret esnasında kısa bir konuşma yapan MHP Kadın Kolları Başkanı Yasemin Köle ” Değerli büyüklerim bu mübarek cuma günü biz MHP Kadın Kollları olarak siz değerli büyüklerimizi  ziyaret etmek istedik , sizlere ufak tefek hediyeler hazırladık gönlünüzü almak istedik  Şu kritik dönemlerde sizlerin duaları bizler  için çok önemli ,sizlerin hayır dualarını almak bizler için çok önemli bizleri kabul ettiğiniz için bizlere bu sevgiyi gösterdiğiniz için sizlere ayrı ayrı teşekkür ederim Allah razı olsun hepinizden” dedi.

MHP Kadın Kolları Başkanı Yasemin Köle ve beraberindeki heyet huzur evindeki tüm yaşlılarımız ile tek tek ilgilenerek bir isteklerinin ihtiyaçlarının olup olmadığını sordular.

Fotoğraf çekimin ardından Tosya Huzur evinden ayrılan MHP Kadın Kolları daha sonra İlçe Şehitliğine geçerek burada şehitlerimize ve  Barış Haraketi kapsamında Suriyede bulunan kahraman askerlerimize dua ettiler.

 

ANKET

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com