Tosya Haberler

TOSYA MHP İLÇE TEŞKİLATI 8 MART KADINLAR GÜNÜNÜ BÜYÜK BİR COŞKU İLE KUTLADI…

TOSYA MHP İLÇE TEŞKİLATI 8 MART KADINLAR GÜNÜNÜ BÜYÜK BİR COŞKU İLE KUTLADI…
1.083 views Okundu
09 Mart 2019 - 14:02

Tosya Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatı , MHP Kadın Kolları ve MHP Belediye Başkan Adayı Volkan Kavaklıgil  8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Çalıkuşu Düğün salonunda  bayanların katılımıyla kutlama yaptı.

MHP Tosya  Kadın Kolları Başkanı Yasemin Köle günün önemine değinerek, “İlk Müslüman olan kadındır Peygamberimizin soyu kızından devam etmektedir. İslamiyet Cennet annelerin altındadır. Diyerek kadına hak ettiği değeri vermiştir. Unutulmamalıdır ki Türk kadını cesurdur, güçlüdür. Kurtuluş Savaşı erkekleriyle omuz omuza mücadele eden Türk kadınlarıyla kazanılmıştır. Toplumun temelini oluşturan kadınlarımızın şehit annelerimizin, İlçemiz kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyorum” ifadelerini kullandı.

MHP Akyazı İlçe Başkanı Dündar Özurgancı  ” Teşkilatımızın düzenlemiş olduğu bu özel geceye katıldığınız için hepinize en kalbi selam sevgilerimi sunuyorum hepiniz hoş geldiniz şerefler verdiniz. 8 Mart Dünya Kadınlar gününüzü kutluyorum hepinize partim adına teşekkür ederim iyi eğlenceler dilerim ” dedi

Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı ve Kadın Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen etkinlikte konuşan Tosya MHP Belediye Başkan Adayı Volkan Kavaklıgil

” Memleketimizin cefakar fedakar Yaşamımızın her döneminde ayrı bir değeri olan bizlerin yetişmesinde ayrı bir emeği olan çok kıymetli annelerim kardeşlerim MHP teşkilatımızın tertip etmiş olduğu 8 Mart Dünya Kadınlar günü programımıza  hoş geldiniz şeref verdiniz. Malumunuz olan 31 Mart 2019 tarihinde memleketimizi emanet edeceğimiz memleketimizi yönetecek olan Belediye Başkanı ve ekibini  seçmek için seçime gideceğiz, tabi bu noktada memleketimizde nüfusça  fazla olan ve bizler için çok değerli olan kadınlarımızın da bir takım çalışmalar içerisinde memleket yönetime dahil olması ve onların bu memleket’de yaşam alanların biraz daha fazla olması için sizlere meramımız anlatmamız sizlerin hoş vaki,t geçirmesi için böyle bir gecede buluştuk hepiniz hoş geldiniz ayağınıza sağlık Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.

MHP Tosya Belediye Başkan Adayı Volkan Kavaklıgil konuşmasına 40 bin nüfuslu bir ilçede ikamet ediyoruz yarısı kadınların olduğu bir ilçenin kadınlarla ilgili bir tek proje yok diyerek geceye katılan misafirlere projelerini anlattı.

Belediye  başkan adayı Volkan Kavaklıgilin konuşmasının ardından geceye  Tosya’lı ses sanatcısı Edanur Toplu ve saz ekibinin seslendirdiği birbirinden güzel eserlerle ve devam edildi.

 

 

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com