Tosya Haberler

TOSYA KAYMAKAMI DENİZ PİŞKİN ” YAPTI GENE YAPACAĞINI”…!

TOSYA KAYMAKAMI DENİZ PİŞKİN ” YAPTI GENE YAPACAĞINI”…!
222 views
26 Mart 2018 - 21:47

https://www.youtube.com/watch?v=8htMGUpn9Gw&feature=youtu.be

Tosya Kaymakamlığı tarafından ilçemiz merkez ve köylerindeki engelli ve yatalak 30 vatandaşımıza elektronik ve tam donanımlı hasta karyolası ile yatak yaralarının oluşumunu engelleyen havalı yatak verildi.

Kaymakamımız Deniz Pişkin, yapmış olduğu köy ve mahalle gezileri sırasında evlerinde ziyaret ederek ihtiyaçlarını sorduğu, yatağa bağlı olup hasta yatağı olmayan vatandaşlarımızın bu mağduriyetini bizzat kendisi tespit etmişti.

Yatağa bağlı vatandaşlarımızın hayat standartlarını yükseltmek, ev şartlarında daha iyi bir bakım alabilmelerini sağlamak ve böylece bu hastalarımızın refakatçilerine de yardımcı olmak amacıyla Kaymakamımız tarafından bir çalışma başlatıldı. Bu kapsamda ihtiyaç sahiplerine Tosya Kaymakamlığı tarafından alınan tam donanımlı 30 adet hasta karyolası ve yatağının teslimi bugün gerçekleştirildi.

Vatandaşlarımızın sıkıntılarına ortak olmak ve onların acılarını paylaşmak istediklerini belirten Kaymakamımız; hayatın her alanında insana dokunmayı ve vatandaşımızın hiçbir sorununa kayıtsız kalmamayı sosyal devlet olmanın en temel ilkesi olarak çalışmalarının merkezine koyduklarını vurguladı.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com