Tosya Haberler

TOSYA FEVZİ PAŞA İLKOKULU OKUL AİLE BİRLİĞİ TOPLANTISINDA ŞENER MÜDÜRDEN ÖNEMLİ UYARILAR..!

TOSYA FEVZİ PAŞA İLKOKULU OKUL AİLE BİRLİĞİ TOPLANTISINDA ŞENER MÜDÜRDEN ÖNEMLİ UYARILAR..!
552 views Okundu
31 Ekim 2020 - 12:47

Tosya Fevzipaşa İlkokulu 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Okul Aile Birliği Olağan Genel Kurul Toplantısı ilçemiz Belediye Düğün Salonu’nda maske, mesafe ve hijyen kurallarına uygun olarak yapıldı.

Sınıf Öğretmeni Fulya KARADUMAN ‘ın açılış konuşması ve gündem maddelerini okuması ile başlayan toplantıda saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunmasının ardından oybirliği ile Divan Başkanı olarak Ali KIRAÇ ve Yazman olarak Tuğba KARADUMAN seçildi.
Okul Müdürü Şener Şen tarafından konuşma yapıldı.
Okul Müdürü Şener Şen : 2019-2020 eğitim öğretim yılında yapılan faaliyetler hakkında bilgi verdi.
”2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu üyelerine okulumuza katkıları için teşekkür ediyorum. Pandemi sürecinde okul olarak, bu süreci en iyi şekilde yürütmeye çalıştık, öğrencilerimizle ve velilerimizle sürekli irtibat halinde olarak öğrencilerimizin iyi yetişmesi için gerekli çalışmaları yaptık. Öğrencilerimizi en iyi şekilde yetiştirmek, hedeflerine ulaştırmak için sizlerin desteğini bekliyoruz. Okulda Pandemi tedbirlerini aldık, bakanlığımızın belirlediği tüm standartları sağladık. Okula çocuklarınızı güvenle gönderebilirsiniz, fakat yine de maske, mesafe ve hijyen şartlarına uymaları için çocuklarımızı uyaralım.” dedi.

Müdür yardımcısı Sevgi ALKAN tarafından 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Aday Üye Listesi oylamaya sunuldu.

Oybirliği ile 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Okul Aile Birliği

Asil Üyesi olarak Tuğba ÇAĞLAR,Nazmiye TEKİN,Dilek ERİBAÇ ,Fatmanur ÖRÜ,Hatice ÇÜRÜK; yedek üye olarak da Zeynep BİLEN,Fatma Özlem SARGUT,Mehmet KOCATAŞ,İsmehan AÇIKSÖZ,Kamuran ÇAKIR seçildi.

Denetleme Kurulu Asil Üyesi olarak Yavuz KIRAÇ; yedek üye olarak da Ferhat BOZAN seçildi.
Okul Aile Birliği Asil Üyeleri ile 03/11/2020 Salı günü ilk toplantının yapılacağı duyuruldu.
Yeni seçilen Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu’na iyi dileklerin sunulması ile kurul sonlandırılmıştır.

Okul Aile Birliği Yönetim Kurulunu tebrik eder, başarılar dileriz.

 

ANKET

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com