Tosya Haberler

TOSYA BELEDİYE BAŞKANI VOLKAN KAVAKLIGİL’E DUYRULUR ….

TOSYA BELEDİYE BAŞKANI VOLKAN KAVAKLIGİL’E DUYRULUR ….
1.743 views Okundu
25 Ağustos 2019 - 23:47

Kastamonu’nun Tosya İlçesinde Anka Organizyon sahibi Mehpare Abacı Öncülüğünde TOSYA Belediyesi ve TOSGİAD ortak çalışması ile Ankara Gazi Üniversitenden bir çok öğretim görevlisi Prof. Doçen ve öğrencinin katılım sağladığı Tosya İlçesini tanıtım amaçlı düzenlenen etkinliklerde Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil’in  İlçe dışında başka bir programı olması nedeni  ile düzenlenen etkinliklere kendisi adına refakat eden eşi Seval  Sünal Kavaklıgil  misafirler ile tek tek ilgilenerek görevini yerine getirirken  sempatik tavırları ilede misaifirlerin gönlüne taht kurmayı başardı.

Tosya Kültür Merkezinde Yöresel ürünlerimizin sergilendiği  sergide stantda bulunan bir kolyeyi çok beğenen Seval Sünal Kavaklıgil  eşi Tosya belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil’e seslenerek ” kolyeyi çok beğendim  Volkan Başkandan bunu istiyorum” çağrısı yaptı. 

31 Mart yerel seçimlerinde  Tosya Belediye Başkanı seçilen  Volkan Kavaklıgilin  en az kendisi kadar çaba sarfeden özellikle MHP Kadın kolları ile birlikte mahalle mahalle kapı kapı gezen  eşi Seva Sünal Kavaklıgil’ çok beğendiği kolyeyi  hediye edip etmeyeceği şimdiden merak konusu oldu.

 

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com