Tosya Haberler

ŞAH ÇANTA GENE İLKLERE İMZA ATTI “KAYMAKAM DENİZ PİŞKİN VE ÇALIŞANLARININ YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ”

ŞAH ÇANTA GENE İLKLERE İMZA ATTI “KAYMAKAM DENİZ PİŞKİN VE ÇALIŞANLARININ YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜ”
695 views
04 Haziran 2017 - 18:45

Kastamonu’nun Tosya İlçesinde yaklaşık iki senedir faaliyet gösteren ve civardaki tüm sanayicilere örnek olmaya devam eden Şah Çanta gene bir ilke imza atarak yaklaşık 130 çalışanına  Doğramacı restaurant da iftar yemeği verdi.

Gün geçtikce yıldızı parlayan  istikrarlı bir şekilde emin adımlarla büyüyen  Şah Çanta personeline verdiği iftar yemeği ile gene herkesi şaşırtırken çalışanlarının yüzünü güldürdü.

İftara başka bir programı olması dolayısı ile katılamayan ancak iftardan sonra gelen Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin gelişi ile gene herkesin gönlünü fethetti. Aynı zamanda İşyerinde başlatmış olduğu “DUMANSIZ HAVA ” sloganı ile çalışanlarını sigarayı bırakmaya teşvik eden Şah Çanta sahiplerinden Ali Kuru bu anlamda iftar programına iştirak eden Toplum Sağlığı Başkanı Dr. Firuze Soyak ile birlikte çalışanları sigarayı bırakma konusunda gösterdikleri azim ve başarıdan ötürü sigarayı bırakan üç  çalışana Kaymakam Deniz Pişkin Toplum Sağlığı Başkanı Filiz Soyak Tosya Sağlık Ocağı Doktoru  Nurten Arı Şah Çanda Sahiplerinden Şakir Kuru Ali Kuru Ve Hüseyin Kuru  plaket ve çeşitli hediyeler verdiler.

Gecenin en anlamlı anlarından biri ise gene Şah Çanta sahiplerinden olan Şakir Kurunun Kaymakam Deniz Pişkine devam eden Kitap Kampanyası için  verdiği destek oldu. Şakir Kuru Kampanya İçin Kaymakam Deniz Pişkini makamında ziyaret edip maddi bir destek vereceklerini aynı zamanda kampanya kapsamında kitabı okuyan herkese çanta hediye edeceklerini söyledi . Kaymakam Deniz Pişkin Şakir Kurunun açıklamasının ardından oldukça duygulanırken ” Şah Çantanın başarılarının devamını temenni ediyorum göstermiş olduğu duyarlılıktan ötürü kendilerini kutluyorum açıkcası bu sanayici iş adamlarından şimdiye kadar aldığım Kitap Kampanyasına ilk destek oldu inşallah bu durum diğer iş adamlarımıza örnek olur kendilerine şahsım ve makamım adına çok teşekkürediyorum”dedi. 

Gecenin ilerleyen saatlerinde   Şah Çanta Sahiplerinden Ali Kuru’nun Doğum günü münasebeti ile çalışanların yaptığı süpriz doğum günü pastası geceye renk kattı.

Gece çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com