Tosya Haberler

ÖĞRETMEN EVİ,SANAT OKULU VE TÜCCARLAR DERNEĞİNE TAHLİYE OY BİRLİĞİ İLE..

ÖĞRETMEN EVİ,SANAT OKULU VE TÜCCARLAR DERNEĞİNE TAHLİYE OY BİRLİĞİ İLE..
253 views Okundu
03 Ağustos 2016 - 19:46

Tosya Belediye Meclisi Ağustos ayı meclis toplantısını Belediye Başkanı Kazım Şahin başkanlığında yaptı. Bir önceki meclis toplantısına ait tutanak oy birliği ile kabul edilirken gelen evraklar ve gündem maddeleri onaylandı.

Yapılan meclis toplantısında ilçemizde faaliyet gösteren Çiftçi Malları Koruma Meclisinde görev yapacak olan asil ve yedek yönetim kurulu üyeleri Tosya Ziraat Odası ve Tosya Ticaret ve Sanayi Odası’ndan gelen birer temsilci ile birlikte oy birliğiyle seçildi.

Uzunca bir süredir Tosya Belediye’sine ait mülklerde kirada duran Tosya Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu ile Tosya Şehir ve Tüccarlar Derneği’nin 31 Aralık 2017 tarihinde tahliye edilerek buranın Tosya Belediyesince kullanımı oy birliği ile kabul edildi.

Tosya Kültür Merkezi’nin Tosya Belediyesi’ne devredilmesinin ardından belediye içinde oluşturulan Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün çalışma yönetmeliği de yapılan toplantıda oy birliği ile kabul edilirken Başkan Kazım Şahin meclis üyelerine katılımlarından dolayı teşekkür etti.

DSC_0148 DSC_0150

ANKET

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com