Tosya Haberler

NARKOTİK SUÇLARLA MÜCADELE POLİSLERİMİZ ZEHİR TACİRLERİNE GÖZ AÇTIRMIYOR..

NARKOTİK SUÇLARLA MÜCADELE POLİSLERİMİZ ZEHİR TACİRLERİNE GÖZ AÇTIRMIYOR..
236 views Okundu
30 Nisan 2018 - 17:48

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünden uyuşturucu operasyonu

Kastamonu Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince il genelinde gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda çok sayıda uyuşturucu madde ile hap ele geçirildi.
Edinilen bilgiye göre, 2018 yılının Mart ve Nisan ayları içerisinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Cumhuriyet Başsavcılığının talimatları doğrultusunda il genelinde operasyon düzenledi. İl merkezinde ve ilçelerinde haksız kazanç sağlamak amacıyla, uyuşturucu madde ticareti, nakli veya depolanması faaliyetlerini yürüten şahıslara yönelik gerçekleştirilen operasyonlarda toplam 104,67 gram Sentetik Kannabinoid (Bonzai), 16,38 gram Esrar, 634 adet Ecstasy hap ve 366 adet Sentetik Ecza (Uyuşturucu hap) ele geçirildi. Bu operasyonlarda 34 şüpheli şahıs gözaltına alındı. Gözaltına alınan şahıslardan 2 şüpheli şahıs tutuklanarak ceza evine gönderildi.
Kastamonu Emniyet Müdürlüğü, yazılı yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Uyuşturucu-uyarıcı madde ticareti yapan, nakleden, bu suçları işleyerek ekonomik ve haksız kazanç elde eden, ticaretini yapmaya çalıştıkları uyuşturucu-uyarıcı maddeleri pazarlamaya çalışmak suretiyle geleceğimiz olan çocuklarımızı ve gençlerimizi zehirlemeye ve hayattan koparmaya çalışan suç örgütleri, örgüt üyeleri, sokak satıcıları, maddeleri temin eden ve nakleden veya bu suça her ne sebep olur ise iştirak eden şüpheliler ile Müdürlüğümüz tarafından en etkin şekilde ve kararlılıkla mücadeleye devam edilecektir”

ANKET

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com