Tosya Haberler

METİN EKŞİ TOSYA DEVLET HASTANESİ İLE İLGİLİ ÇARPICI AÇIKLAMALARDA BULUNDU (2)

388 views
31 Ocak 2018 - 15:23
METİN EKŞİ TOSYA DEVLET HASTANESİ İLE İLGİLİ ÇARPICI AÇIKLAMALARDA BULUNDU (2)

AK Parti Tosya İlçe Başkanı Metin Ekşi gazetecilere yaptığı açıklamada Tosya Devlet Hastanesindeki sorunları dile getirdi.

İlçe Başkanı Metin Ekşi açıklamasında ” Biz Tosya’da olduğumuzu unutmamamız lazım, Aslında buraya nitelikli doktor arkadaşlarımızda geliyor ama bugün Devletimizin vermiş olduğu imkanlar var gelen arkadaşlar hep genç yaşta geliyor bir yerden baktığımız zaman sosyal yaşantı konusunda biraz zorlanıyoruz. Yani gelen arkadaşlar zorlandığı için dışarıya gitme arzusunda hissediyorlar. Ama biz her ne olursa olsun gene buraya biri gitse’de diğerini getirmek için bütün çabayı gayreti gösteriyoruz.

Tosya’da bugün acil ihtiyacımızı görecek bütün doktorlar var ama insanlar bir günde her işimiz olsun diyor yani girdiğimizde kapıdan kardiyolog’ada görünelim madem gelmişiz şunu’da yapalım  diyor bunları yapma imkanımız yok Çankırı’ya gidiyor Kastamonu’ya gidiyor ama Kastamonu’da da aynı sorun var oradan’da Karabük’e gidiyor insanlar. Biz  elimizden gelen gayreti gösteriyoruz şunu’da ifade edeyim biz normalde C sınıfını bir hastaneyiz bunu son görüşmelerimizde Milletvekillerim’izinde desteğiyle B sınıfına geçirmeye  çalışıyoruz B sınıfına geçtiğimizde muhtemelen bütün branşlarda ikişer tane doktorumuz olacak arkadaşlar.” dedi.

ANKET

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com