Tosya Haberler

KIRAN KIRANA GEÇEN MAÇTA BAŞKAN KAVAKLIGİL SOYUNMA ODASINA İNDİ “GALİBİYET KIL PAYI KAÇTI”…

KIRAN KIRANA GEÇEN MAÇTA BAŞKAN KAVAKLIGİL SOYUNMA ODASINA İNDİ “GALİBİYET KIL PAYI KAÇTI”…
883 views Okundu
25 Kasım 2019 - 17:15

Kastamonu 1. Amatör kümede mücadele eden Tosyaspor Pazar günü Tosya İzzet Aksalur Şehir Stadyumunda şampiyonluk adaylarından Yolspor ile karşı karşıya geldi. Karşılaşmanın büyük önem taşıdığı bu maçta her iki ekipte sahaya 3 puan parolasıyla çıktı.

Taraftarların oldukça yoğun ilgi gösterdiği karşılaşmayı  Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil,Tosya Milli Eğitim Müdürü S.Murat Demirci, Tosya İlçe Spor Müdürü İsmail Keskin ve çok sayıda vatandaş büyük bir heyecan ile izledi.
Maçın başında Tosyaspor  rakip takım kalesine atak üstüne atak yapmasına rağmen ilk yarı 0-0 bitti. Devre arasında Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil’in soyunma odasına inerek yaptığı motive konuşmasının ardından Maçın İkinci yarısına fırtına gibi başlayan  Tosyaspor’lu furbolcular  maçın ikinci yarısındaki  beklediği golu uzatma bölümünde dakika 90+1 de  Sinan Kaymak’ın ayağından  kazandığı gol ile  1-0 öne geçti .
Bu dakikadan sonra her iki takım arasında  kıyasıya bir  mücadelenin olduğu karşılaşmada golün hemen ardından  rakib Yolspor’un dakika 90+3 deki golüne engel olamıyarak  sahadan 1-1 berabere ayrıldı. Maç bitiminde Tosya belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil her iki takımın soyunma odasına giderek maçtaki yüksek mücadeleden dolayı  futbolcuları tebrik etti. 

Tosya Spor Başkanı Cengiz Kasap maç sonu yaptığı değerlendirmede ”  Maç berabere geçen hafta’da aynısı oldu Taşköprü musabakasında son dakikasında uzun süre önde götürdük maçı önde götürdük bulduklarımızı atamadık bugünde artık ne diyeyim  tam galip gelecekken bir tane hatamız bize pahalıya maal oldu ama sonuçta çocuklarımız mücadele etti dolayısı ile mücadeleleri ile taraftarı olsun bizi olsun sevindirdi inşallah bundan sonra daha iyi olur zirveyi zorluyacağız .  Tek handikapımız çocuklarımızn genç olması ama iyi bir çıkış yakaladığımıza inanıyorum dolayısı ile bu iyilikte ileri gidecek takımmız daha ilerde üst sıralarda  olacak .  Tribün’ün desteği açıkcası ateşli idi sağolsunlar 90 dakika destek verdiler dahada vereceklerini yani biz bu şekilde mücadele edersek taraftarında geleceğini düşünüyorum inşallah daha iyi olacağız. 

 

 

 

 

ANKET

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com