Tosya Haberler

KASTAMONU MHP İL BAŞKANI EMİN ÇINAR’DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMLAR….

KASTAMONU MHP İL BAŞKANI EMİN ÇINAR’DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMLAR….
267 views Okundu
06 Ocak 2022 - 14:42

MHP İl Başkanı Emin ÇINAR, yapılan görev değişikliği nedeniyle yeni görev alan Başkan Suat BAZLAMAÇCI’ya ve yönetim kuruluna başarılar dileyerek söze başladı. Görevi devreden önceki ilçe başkanı Mustafa Dündar ÖZURGANCI ve yönetiminde görev almış dâva arkadaşlarına da teşekkür etti.
Yapılan toplantının hayırlara vesile olmasını dileyerek sözlerine devam etti. Konuşmasında: “Tosya’nın Kastamonu bölgesinde ayrı bir yeri olduğu, bunu geçmiş dönemlerde hizmet verenlerle birlikte halen görevde olan Belediye Başkanı Volkan KAVAKLIGİL ve ekibinin gayret ve çalışmalarla elde edilen başarı ile gurur duyuyoruz. Bu gayret ve çalışmalarının artarak devam edeceği ve insanımızın hayalinde dahi olmayan hizmetlere kavuşacağına inanıyoruz.
2023 yılında yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimine de odaklanmamız gerekmektedir. Zira Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ Beyefendinin göstermiş olduğu hedef olan, hiç bir menfâat beklentisi olmadan, Türk Milletinin birlik ve beraberliğinin temin ve tesisi için bilâ bedel oluşturulan CUMHUR İTTİFAKI ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın tekrar bu seçimi kazanması için çalışmamız gerekmektedir. Bu düşüncelerle yapılan çalışmalar ve hizmetlerde Cumhur İttifakına en ufak bir zarar vermemeye çalışıyoruz. Bu ittifakın bileşenlerinden de aynı hassasiyeti göstermelerini bekliyorum” dedi.
MHP İlçe Teşkilatı ve Belediye Başkanı Volkan KAVAKLIGİL’in ekibi ile seçimde kendilerine Tosyalıların göstermiş olduğu teveccühe lâyık olduklarını görmekten mutluluk duyduğunu söyledi. Bu başarılı çalışmaların öncelikle 2023 yılında yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhur İttifakına ve Milliyetçi Hareket Partisine artarak çoğalan teveccüh ve destek olarak karşılık bulacağını söyledi.
ANKET

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com