Tosya Haberler

İŞCİ HAKLARI KUTSALDIR…

İŞCİ HAKLARI KUTSALDIR…
249 views
04 Kasım 2016 - 17:05

Belediyede sözleşme sevinci

Tosya Belediyesi ile Türk-İş’e bağlı Belediye-İş Sendikası arasında 3 yıllık toplu sözleşme imzalandı.

Başkanlık makamında düzenlenen imza törenine Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin’in yanı sıra, Belediye-İş Sendikası Ankara Şube Başkanı Mehmet Güngören ve Tosya Belediyesi Belediye-İş Sendikası Temsilcileri katıldı.

İmza töreninde bir açıklama yapan Belediye Başkanı Kazım Şahin, işçi haklarının kutsal olduğunu vurgulayarak, “Bizim en büyük projemiz, insanlarımızı ve çalışanlarımızı mutlu etmektir. Önce personelimizi mutlu edeceğiz ki, birlikte yapacağımız güzel hizmetlerle halkımızı da, Tosya’mızı da mutlu edelim. Yapılan yeni sözleşme ile personelimize ne kadar destek ve özgüven verdiğimiz ortadadır. Birlikte elbirliği ile Tosya’ya hizmet için çalışacağız. Yapılan sözleşmenin her iki tarafa da hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Sözleşme sonrası açıklama yapan Tosya Belediyesi Belediye-İş Sendikası Baş Temsilcisi Halim Koçak ise; “Belediyemiz, çalışanları adına yapılan sözleşmede desteklerinden dolayı Belediye Başkanımız Kazım Şahin, Belediye-İş Sendikası Ankara Şube Başkanı Mehmet Güngören ve çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Tosya Belediyesi olarak son zamanlarda yapılan sözleşmeleri dikkate alacak olursak, sosyal hakların ve emeğin personele tam manasıyla yansıtıldığı bir sözleşme imzaladık. Belediye personelinin de aldığının karşılığını vereceğine inanıyorum” diye konuştu.

DSC_0007 DSC_0012 DSC_0016

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com