Tosya Haberler

DÜNYANIN EN BÜYÜK GENÇLİK HAREKATI TOSYA ÜLKÜ OCAKLARINDA DEVİR TESLİM YAPILDI…

DÜNYANIN EN BÜYÜK GENÇLİK HAREKATI TOSYA ÜLKÜ OCAKLARINDA DEVİR TESLİM YAPILDI…
485 views Okundu
28 Kasım 2018 - 16:58

Kastamonu Tosya İlçesinde gerçekleşen devir teslim törenine,  Kastamonu Ülkü Ocakları Başkanı Yunus Abayoğlu,  ve yönetimi,MHP Tosya ilçe başkanı Muvaffavak Etyemez, MHP İlçe teşkilat yönetimi  31 Mart  yerel seçimlerde MHP aday adayları Hüseyin Eken ve Ali Tekin in yan sıra   birçok misafir katıldı.

Devir teslim töreni öncesinde bir konuşma yapan Kastamonu Ülkü Ocakları Başkanı Abayoğlu Ülkücülüğün çok önemli bir meziyet olduğunu ve bu makamın gösterdiği yolda ilerlemeye devam ettiklerini tek amaçlarının vatana ve milletine hizmet olduğunu ifade etti. 

Başkanlık görevini devreden Volkan Kavaklıgil sözlerine bunun bir veda değil yeniden başlangıç olduğunu söyleyerek başladı.

Kavaklıgil “Türk İslam davasını benimsemiş, benlik davasını terk edip sadece yüce Allah’ın hizmetine koşan siz değerli dava arkadaşlarımı Allah’ın rahmeti, keremini, bereketini dileyerek en kalbi duygularımla selamlarım. Hepiniz bu akşam Ocak Başkanlığı görevimi devretme merasimine hoş geldiniz.Şeref duyarak yaptığım ocak başkanlığım süresince hep beraber iyi ve kötü günlerimiz oldu. Bu yaşanılan süreçte benimle beraber yol arkadaşlığı yapan bütün kardeşlerimin haklarını helal etmesini istiyorum. Benden yana varsa bütün teşkilata hakkım helaldir.

Bundan sonraki süreçte Ülkücü hareket olarak lider, doktrin ve teşkilatımıza sahip çıkacağımıza, yeminimize her zaman sadık kalacağımıza ve yeni ocak başkanımız olan Mustafa Acar’ın her daim yanında olacağımıza hepinizin huzurunda söz veriyorum. Yeni görevinde kendisine başarılar diliyorum. Allah Yar ve yardımcısı olsun.

Son olarak ve kısaca şunları belirtmek istiyorum ki; Kutsal vatanımız, bayrağımız ve milletimiz için her zaman hizmetimizi ve mücadelemizi sürdüreceğiz.” dedi

Bayrağımıza sarılı Kur’an-ı Kerim öpülerek başkanlık görevini devir alan Mustafa Acar 

 Kendisine  Ocak başkanlığını  layık görenlere çok teşekkür ediyorum diyerek , “Bizler ülkücü gençler olarak yüreğimizde vatan ve millet aşkıyla yanıp tutuşuyoruz ve bu doğrultuda hizmet etmeye gayret gösteriyoruz. İnşallah bundan sonrada bu güne kadar olduğu gibi  gençlerimizi hep doğru yolda ilerletmeye onlara doğruyu göstermeye devam edeceğiz” dedi.

Konuşmaların ardından Bayrağımıza sarılı Kur’an-ı Kerim öpülerek başkanlık görevi devir teslim töreni yapıldı.

Program Salonda bulunan çok sayıda misafir yeni başkan Mustafa Acar’ı  tebrik etmesinin ardından Yapılan dua ile sona erdi.

 

ANKET

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com