Tosya Haberler

CAMİ BAHÇESİNDE TABUT İÇERİSİNE SAKLANMIŞ ÇOK SAYIDA MUHİMMAT ELE GEÇİRİLDİ…

CAMİ BAHÇESİNDE TABUT İÇERİSİNE SAKLANMIŞ ÇOK SAYIDA MUHİMMAT ELE GEÇİRİLDİ…
1.150 views Okundu
04 Mart 2020 - 13:42

Kastamonu İli Küre İlçesi Kesepınar köyünde bir şahsın evinden hırsızlık olayı ile ilgili JASAT ( Jandarma Suç Araştırma Timi ) timlerince yapılan araştırmada çalınan televizyonun (F.B.) isimli şahıs tarafından İnebolu ilçesinde satıldığı tespit edilmiş olup ve çalınan televizyon ele geçirilmiştir.

Yapılan araştırmalar neticesinde hırsızlık olayının şüphelisi ( F.B.) nin başka başka bir suçtan dolayı kamu hizmeti cezası alması nedeniyle  Kesepınar köyü camiinde temizlik hizmeti yaptığı öğrenilmiş, şahsı bulmak amacıyla cami bahçesinde yapılan kontrolde tabut içinde  ( F.B.) isimli şüphelinin daha önce çalmış olduğu (2) adet kurusıkı tabanca ,çeşitli çaplarda (75) adet tabanca ve av tüfeği fişeği, (2) adet 6136 Sayılı Kanun kapsamında bıçak ile ( 22) adet çakmak gazı ele geçirilmiştir.

Jandarma ekiplerince şüpheli  (F.B.) yi yakalamak için köy civarında yapılan araştırmada şüpheli köyün kullanımda olmayan okul binasında uyuşturucu madde kullanmış ve sızmış olarak yakalanmıştır. Şahsın üzerinde yapılan aramada ( 1) adet 9mm çapında tabanca (1) adet tüp bali ile (8) adet çakmak gazı ele geçirilmiştir. Şahıs sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderilmiştir.

 

ANKET

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com