Tosya Haberler

BAŞKAN VOLKAN “DOĞRULARI DOĞRU BİR ŞEKİLDE AKTARMAYA GAYRET GÖSTERDİNİZ” GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN..

BAŞKAN VOLKAN “DOĞRULARI DOĞRU BİR ŞEKİLDE AKTARMAYA GAYRET GÖSTERDİNİZ” GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN..
182 views Okundu
11 Ocak 2022 - 13:10

Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil 10 Ocak Gazeteciler Günü nedeniyle gazetecilerle yemekte bir araya geldi.

10 Ocak Gazeteciler Günü’nde Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, ilçemizde görev yapan basın mensupları için yemek programı düzenledi.

Hotel Doğramacı’da düzenlenen yemeğe; Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Mola, İl Genel Meclis Üyesi Cihan Çetin, Milliyetçi Hareket Partisi Tosya İlçe Başkanı Suat Bazlamaçcı, parti yönetim kurulu üyeleri, Tosya Ülkü Ocağı Başkanı Veysel Baş, Yerel ve Ulusal basın mensupları katıldı.

10 Ocak Gazeteciler Günü’nü kutlayan Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil,  ” Program sonunda Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil, günün anısına gazetecilere hediye takdim etti. Rabbin inşallah hepinize hayırlı bir yayın hayatı nasip eder,bol ve bereketli kazançlar nasip eder. Tabi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günümüz ama bugün Tosya’da bu işe gönül vermiş ucundan kıyısından bir şekilde tutma çabası içerisinde olan bütün abilerimizi ablalarımızı çağırarak beraber olmak istedik,  ayaklarınıza sağlık hepiniz hoş geldiniz şeref verdiniz. Tabi onurlu bir meslek bazı noktalarda çok zorlu bir meslek özellilke son zamanlardaki ekonomik sıkıntılarla beraber malesef çok sıkıntı ve problemlere maruz kaldınız  ama alnınızın akıyla bu memleketteki güzellikleri bu memleketteki sıkıntıları problemlerini en güzel şekilde kimseye midare etmeden doğruları doğru bir şekilde aktarmaya gayret gösterdiniz  bunun içinde ayrı ayrı hepinize teşekkkür ederim. Rabbim inşallah bundan sonrada  hem biz Belediye Başkanlığı nezdinde hemde ilçemizin sorun ve güzelliklerini anlatıp yansıtmada birlik beraberliğimizi daim eylesin  güzel işler yapmayı hepimize nasip etsin sonuçtada kazanan ilçemiz Tosya olsun bu vesile ile hepinizi saygı sevgi ve selametle selamlıyorum” dedi.

 Program samimi sohbetlerin gerçekleştiği yemeğin ardından hediye takdimi ve  birlikte çekilen hatıra fotoğraflarının ile sona erdi.

 

ANKET

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com