Tosya Haberler

BAŞKAN ŞAHİN ‘ ÜSTÜN BİR ÇABA İÇERİSİNDEYİZ HAVA ŞARTLARI ELVERDİĞİ SÜRECE DEVAM EDECEĞİZ’…

BAŞKAN ŞAHİN ‘ ÜSTÜN BİR ÇABA İÇERİSİNDEYİZ HAVA ŞARTLARI ELVERDİĞİ SÜRECE DEVAM EDECEĞİZ’…
355 views Okundu
02 Ağustos 2016 - 22:20

Tosya Belediyesi yaya kaldırımı, bordür ve beton parke yol çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Tosya’nın çeşitli mahallelerinde parke, bordür ve yaya yolu çalışmalarını aralıksız devam ettiren Tosya Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Yunus Emre Mahallesinde yaya yolu ve üst yapı çalışmalarında sona yaklaştı. Yunus Emre Mahallesinde mevsim ve kullanım şartlarına bağlı olarak aşınan yollarda parke çalışmalarının da devam ettiğini belirten Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin, hava şartlarının müsaade ettiği sürece hizmetlere ara verilmeden devam edileceğini söyledi. Başkan Şahin, özellikle son yıllarda ulaşım ağının sağlıklı bir hale getirilmesi için üstün çaba sarf ettiklerini kaydetti.

Başkan Şahin açıklamasında; “Bilindiği gibi Tosya sürekli gelişen nüfus yoğunluğu yaşanan bir yerleşim yeridir. Vatandaşların yeni ve eski yerleşim yerleri olan mahalle ve sokaklarda çeşitli altyapı çalışmalarından dolayı meydana gelen sıkıntıların giderilmesi amacı ile yoğun bir şekilde çalışma yapılıyor. Buna bağlı olarak da bozulan üst yapının iyileştirilmesi için yol yapımında belediyemiz üstün çaba sarf ediyor” dedi.

Vatandaşlar belediye çalışanlarının fedakârca yaptıkları çalışmadan memnun olduklarını belirterek kısa sürede parke çalışmalarının tamamlanmasını Başkan Şahin’den talep ettiler.

IMG-20160802-WA0003 IMG-20160802-WA0004 IMG-20160802-WA0013 (1)

ANKET

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com