Tosya Haberler

ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI Dr.SİNAN ATEŞ TOSYA ZİYARETİ ” VOLKAN BAŞKAN GURURUMUZ “..

ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANI Dr.SİNAN ATEŞ TOSYA ZİYARETİ ” VOLKAN BAŞKAN  GURURUMUZ “..
859 views Okundu
15 Kasım 2019 - 12:32

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Dr. Sinan Ateş Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil’i makamında ziyaret etti.

Çeşitli programlara katılmak üzere Kastamonu’ya gelen Sinan Ateş, Ankara’ya dönüş yolunda Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil’i makamında ziyaret etti. 

Dr. Sinan Ateş’i Tosya Belediyesi hizmet binası önünde Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgilin yanı sıra MHP Tosya İlçe Teşkilatı ve Tosya Ülkü Ocakları yönetimi ve gençleri karşıladı.

Zİyarete sonradan iştirak eden Tosyalı Alperen Hacı Yusuf Işık ile  bir süre sohbet eden Dr.Sinan Ateş ziyaret sonrası haber sitemize yaptığı açıklamada ” Sayın Başkanı ve Ülküdaşları ziyarete geldik Allah hayırlı mübarek etsin belediyeyi arkadaşlarımızla ülküdaşlarımızla hasbihal ettik bütün Tosyalı hemşerilerimize çok selamlar sevgiler saygılar. Belediye Başkanımız Ülkü Ocaklarımızın gururu Tosya’nın gururu olduğu gibi inşallah hayırlı işler yapacağını ümid ediyoruz güzel hizmetler yapmasını niyaz ediyoruz ” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Kavaklıgil, Ülkü Ocakları Başkanı Dr. Sinan Ateş’e teşekkür ederek içinde Tosya Bıçkısı ve Pirincin olduğu bir hediye sandığını takdim etti . . Tosya Belediyesindeki ziyaretin ardından  Tosya MHP İlçe Teşkilatınada kısa bir ziyaretde bulunan Sinan Ateş daha sonra Tosya Asri Mezarlığında bulunan Ülkücü Şehitleri kabri başında ziyaret ederek duada bulundu.

ANKET

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com