Tosya Haberler

TÜRKİYE YEM SANAYİ DEVLERİNDEN “OPTİMA YEM” RÜZGAR VETERİNERLİK İLE TOSYA’DA

TÜRKİYE  YEM SANAYİ DEVLERİNDEN “OPTİMA YEM” RÜZGAR VETERİNERLİK İLE TOSYA’DA
592 views Okundu
20 Kasım 2015 - 12:52

OPTİMA YEM KALİTESİ ARTIK RÜZGAR VETERİNERLİK İLE TOSYA’DA!

Optima Yem, Kastamonu Tosya’da lider yetiştiricileri ağırladı! Optima Yem Tosya Bayisi Rüzgar Veterinerlik (Veteriner Hekim  Hüseyin Bezcioğlu) ev sahipliğinde, 156 yetiştiricinin katıldığı, ‘Besi Hayvancılığında Kazanç ve Doğru Besleme Yöntemleri Semineri’ gerçekleştirildi.Optima Yem Satış Koordinatörü Veteriner Hekim Tolga Meydan’ın da teknik bilgilendirmeler yaptığı organizasyon, Optima Yem Kastamonu Bölge Müdürü İbrahim Adalı’nın organizasyonunda keyifli bir akşam yemeği ile son buldu.

ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİMİZ VE BESLENME PROGRAMLARIMIZ
Hayvanların yaşam evrelerine, yetiştiricinin elindeki hammaddelere ve hayvanların genetik potansiyeline göre 200’ü aşkın yem çeşidi üreten Optima, üretimini ağırlıklı olarak Süt, Besi, Kanatlı, Koyun-Kuzu, At, Güvercin ve Laboratuvar yemleri ürün gruplarında yapmaktadır.

Bugün ürünlerimiz; Lüleburgaz, Gönen, Bolu olmak üzere üç fabrikamızda, Optima, Vet-Line, Ortak markaları adı altında dünya standartlarında üretilmektedir. Veteriner, Ziraat Mühendisi ve Hayvan Besleme Uzmanlarından oluşan eğitimli ve tecrübeli saha teşkilatımız ve 200 bayimiz ile Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz ve Ort Anadolu bölgelerinde on binlerce yetiştiricimize hizmet vermekteyiz. Fabrikalrımızın yanı sıra; Gönen ve Uşak’ta hizmet vermekte olan ‘Optima Tarım Market’lerimizle de; yetiştiricilerimize, hayvancılıkla ilgili farklı ihtiyaçlarını da karşılayabilecek çeşitli sektörel ürünler de sunuyoruz. Şirketimiz Türkiye’de ve AB ülkelerinde geçerli olan ISO 9001 Kalite Sistemi’ne sahiptir.

AİLE TİPİ İŞLETMELERDEN ENDÜSTRİYEL İŞLETMELERE..

Aile tipi işletmelerden endüstriyel işletmelere genişleyen bir müşteri yelpazesindeki ihtiyaçların da farkında olan Optima Yem, hayvan sağlığına katkıda bulunan doğru ve etkin beslenme programları ve ahır şartlarında sunduğu teknik hizmetler ile yetiştiricilerimize profesyonel bir destek sunuyor ve her geçen gün sunduğu hizmetin kalite çıtasını daha da yükseltiyor.

YETİŞTİRİCİLERİMİZİN YANINDAYIZ !

Sunduğumuz ürün ve hizmetlerle; yetiştiricilerimizin öncelikle ‘ daha karlı’ hayvancılık yapmasını hedefliyoruz.Teknik destekle sağlanan  süt verimi , et kalitesi ve besi hayvanlarında canlı ağırlık artışı vb. kazancını direk etkileyen artı değerleri kazanmasını ve her şeyden önce ürünlerimizi tercih ederek ‘kaliteli kesif yem’ kullanmasını sağlıyoruz.

Yem sektörü büyüyor ve Optima Yem daha da hızlı büyüyor

Farkımız ..  Sadece yem üreterek; zamanımızı, yatırımlarımızı, iş gücümüzün tamamını sektörel gelişmelere odaklıyoruz.

001 007 010 020 024 027 038 044 055 056

ANKET

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com