Tosya Haberler

TOSYA’LI POLİS ERKAN GÖKTEKE ŞEHİT OLDU..

TOSYA’LI POLİS ERKAN GÖKTEKE ŞEHİT OLDU..
546 views Okundu
18 Temmuz 2020 - 17:28

İstanbul Bağcılarda düzenlenen siiahlı saldırıda başta hırsızlık, yankesicilik ve uyuşturucu satıcılığı olmak üzere (75)’ten fazla suç kaydı bulunan bir firarinin yakalanması için yapılan çalışmalar sırasında, Narkotim ekibine düzenlenen silahlı saldırı sonucu Tosya Gökçeöz Köyü Kayseri Mahallesi nüfusuna kayıtlı Hemşerimiz Erkan Gökteke Şehit olmuştur.

Evli ve 2 yaşında bir çocuğu olduğu öğrenilen Gökteke’ Tosyalı idi. Şehidimize Allah’tan rahmet diliyorum İstanbul Valiliğinden Yapılan Resmi açıklama şu şekildedir:

İSTANBUL VALİLİĞİ İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü POLİS EKİBİMİZE SİLAHLI SALDIRI BASIN AÇIKLAMASI (2020-64 ) Bugün saat 14.00’de Bağcılar İlçemiz Yüzyıl Mahallesinde İl Emniyet Müdürlüğü Ekiplerimizce; başta hırsızlık, yankesicilik ve uyuşturucu satıcılığı olmak üzere (75)’ten fazla suç kaydı bulunan bir firarinin yakalanması için yapılan çalışmalar sırasında, Narkotim ekibimize düzenlenen silahlı saldırı sonucu (2) Polis Memurumuz yaralanmıştır. 112 Acil Sağlık ekiplerimizce hastaneye sevk edilen Bağcılar İlçe Asayiş Büro Amirliği Narko Timlerde görevli Polis Memuru Erkan GÖKTEKE, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybederek şehit olmuş, kolundan yaralanan Polis Memurumuz Yunus NACAR’ın tedavisi devam etmektedir.

Olay yerine sevk edilen ekiplerimizce görevli polis memurlarına silahlı saldırıda bulunan şüpheli (S.B) olayda kullandığı silahla birlikte yakalanmıştır. Olayla ilgili olarak şüpheli (O.I) ve (K.A) adlı şahıslar (1) adet silahla birlikte yakalanmış, firari şüpheli (R.B)’nin yakalanması için geniş çaplı operasyon başlatılmıştır. Olayda kullanılan (1)’i pompalı tüfek olmak üzere (3) adet silah ele geçirilmiştir.

Bu hain saldırıda şehit olan polisimize Allah’tan rahmet diliyoruz. Mekânı cennet, makamı âli olsun. Şehidimizin kederli ailesi, yakınları ve Emniyet Teşkilatımıza sabır ve başsağlığı, yaralı polisimize acil şifalar diliyoruz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur. 18.07.2020 – Saat 15.30 Hayta İbrahim BÜYÜKACAR. Kaynak : İstanbul Valiliği

ANKET

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com