Tosya Haberler

Kastamonu’nun Tosya ilçesinde 21 Mart Dünya Ormancılık Günü ve Orman Haftası kutlamaları kapsamında Tosya Kaymakamlığı ve Tosya Orman İşletme Müdürlüğü tarafından Tosya’daki tüm okulların katılımı ile Tosya Üçolukları mevkinde öğrenciler ile birlikte yüzlerce fidan dikildi. Etkinliğe katılan Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin Tosya Belediye Başkan Yardımcısı Ali Mutlu Tosya AK Parti İlçe Başkanı Metin Ekşi ve Tosya Orman İşletmesi müdürü Alpaslan Kadı birlikte Çam fidanı dikti. 

Kaymakam Deniz Pişkin etkinlik esnasında basın mensuplarına ” Değerli basın mensubu arkadaşlarım birer fidanda siz çekin bizde sizlerin fotoğraflarını çekelim” demesi üzerine TRT muhabiri Serhat Ağacıkoğlu İHA muhabiri Sedat Ağacıkoğlu Tosya HAber 37 muhabir Ahmet Ulukanlı Ve Açıksöz matbaası muhabirlerinden Mehmet Ünsal ile Ahmet Çataloğlu fidanlarını dikerken Kaymakam Deniz Pişkin’de fotoğraflarını çekti.
Fidan dikim etkinliği sonunda   öğrencilere Orman Müdürlüğünce  dergi hediye edilirken , meyve suyu ve kek ikram edildi. 

Etkinlik Hatıra fotoğrafı çekimi  ile son buldu

Kastamonu’nun Tosya ilçesinde 21 Mart Dünya Ormancılık Günü ve Orman Haftası kutlamaları kapsamında Tosya Kaymakamlığı ve Tosya Orman İşletme Müdürlüğü tarafından Tosya’daki tüm okulların katılımı ile Tosya Üçolukları mevkinde öğrenciler ile birlikte yüzlerce fidan dikildi. Etkinliğe katılan Tosya Kaymakamı Deniz Pişkin Tosya Belediye Başkan Yardımcısı Ali Mutlu Tosya AK Parti İlçe Başkanı Metin Ekşi ve […]

TOSYA’DA ORMANCILIK HAFTASI FİDAN DİKİLEREK KUTLANDI..

275 views

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com