Tosya Haberler

Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törende, Tosya İlçe Milli Eğitim Müdürü Volkan Pullu tarafından Atatürk Anıtı’na çelenk sunuldu. Kutlamalar, daha sonra Tosya Müftülüğü Konferans Salonu’nda devam edildi.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Volkan Pullu yaptı. Pullu konuşmasında; “Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Başöğretmenliği unvanını aldığı ve her yıl 24 Kasım’da büyük bir gururla kutlanan ‘Öğretmenler Günü’nde sizlerle beraber olmaktan mutluluk duyuyorum” dedi. Mesleğe yeni giren öğretmenlerin yemin töreninin ardından  Öğretmenler Günü kapsamında yapılan yarışmalarda dereceye giren öğretmen ve öğrencilere ödülleri verildi.  

Program, okunan şiir ve gösterilerin ardından sona erdi. Törenlere, Tosya Belediye Başkanı Kazım Şahin, Tosya İlçe Emniyet Müdürü Kazım Ejder, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Özgün Yapağı, İlçe Müftüsü Eyyup Demir  protokol üyeleri, öğretmenler ve vatandaşlar katıldı.

 

Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen törende, Tosya İlçe Milli Eğitim Müdürü Volkan Pullu tarafından Atatürk Anıtı’na çelenk sunuldu. Kutlamalar, daha sonra Tosya Müftülüğü Konferans Salonu’nda devam edildi. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmayı İlçe Milli Eğitim Müdürü Volkan Pullu yaptı. Pullu konuşmasında; “Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Başöğretmenliği unvanını […]

TOSYA’DA 24 KASIM 2017 ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI

291 views

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com