Tosya Haberler

DÜNYA’NIN en değerli varlıkları olan annelerimiz için tüm Dünya’da kutlanan 14 Mayıs Anneler Günü kapsamında Milli Eğitim Müdürlüklerince çeşitli etkinlikler düzenlenmeye devam ediliyor.

Bu kapsamda Namık Kemal Ortaokulu öğrencileri tarafından hazırlanan ve son zamanların en güzel programları arasında olan Anneler Günü programı dün Müftülük konferans salonunu dolduran  misafirler tarafından çok beğenildi.

Anneliğin önemi, anne olmanın tarifi anlatılamaz güzelliği, anneliğin zor yanları ve güzel yanları öğrenciler tarafından hazırlanan muhteşem tiyatro gösterileri, şiirler ve sinevizyon gösterileri ile anlatıldı.

Öğrencilerin başarılı performansları, salonda bulunan misafirlerin duygu dolu anlar yaşamasına neden olurken özellikle bayan misafirlerin gözyaşlarını tutamadığı görülürken program sonun minikler tarafından söylenen müzik dinletisi de büyük alkış aldı.

 

DÜNYA’NIN en değerli varlıkları olan annelerimiz için tüm Dünya’da kutlanan 14 Mayıs Anneler Günü kapsamında Milli Eğitim Müdürlüklerince çeşitli etkinlikler düzenlenmeye devam ediliyor. Bu kapsamda Namık Kemal Ortaokulu öğrencileri tarafından hazırlanan ve son zamanların en güzel programları arasında olan Anneler Günü programı dün Müftülük konferans salonunu dolduran  misafirler tarafından çok beğenildi. Anneliğin önemi, anne olmanın […]

TOSYA NAMIK KEMAL ORTAOKULU TÜM SALONU AĞLATTI ..

882 views

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com