Tosya Haberler

Kastamonu Üniversitesi Tosya Meslek Yüksek Okulu öğrencileri 15 Temmuz’u unutmadı, unutturmadı.

Tosya Meslek Yüksek Okulu 15 Temmuz’u unutturmadı

Dün Tosya Şehit Ömer Halisdemir Kültür Merkezi’nde düzenlenen konferansta 15 Temmuz bir kez daha anıldı.

Tosya Meslek Yüksek Okulu bünyesinde kurulan Tosya Asım’ın Nesli Öğrenci Topluluğu tarafından 15 Temmuz Şehitlerini Anma programı düzenlendi. Yapılan programa ilçemiz protokolü başta olmak üzere çok sayıda kişi katıldı. Hatta katılımdaki bu yoğunluktan dolayı bazı kişiler programı ayakta izlemek zorunda kaldı.

Saat:13:30’da başlayan programda okunan şiir ve yazılar slayt ve video gösterileri ile de desteklenince katılımcılar adeta 15 Temmuz gecesine tekrar döndü.

Yrd. Doç. Dr. Nadir Yurtoğlu’nun tarafından yapılan Türkiye Cumhuriyetinde Darbeler ve 15 Temmuz konulu konferansta Türkiye Cumhuriyetinin kuruluşundan bu yana yaşadığı darbe ve darbe girişimlerinin ülkemize ne gibi olumsuz etkilerinin olduğunu gözler önüne serdi.

Kastamonu Üniversitesi Tosya Meslek Yüksek Okulu öğrencileri 15 Temmuz’u unutmadı, unutturmadı. Tosya Meslek Yüksek Okulu 15 Temmuz’u unutturmadı Dün Tosya Şehit Ömer Halisdemir Kültür Merkezi’nde düzenlenen konferansta 15 Temmuz bir kez daha anıldı. Tosya Meslek Yüksek Okulu bünyesinde kurulan Tosya Asım’ın Nesli Öğrenci Topluluğu tarafından 15 Temmuz Şehitlerini Anma programı düzenlendi. Yapılan programa ilçemiz protokolü […]

TOSYA MESLEK YÜKSEK OKULU 15 TEMMUZ’U UNUTMADI…

872 views

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com