Tosya Haberler

 

Kastamonu´nun Tosya İlçesinde yakın bir zamanda faaliyete gecen Tosya Huzur Evi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon merkezinde sabah 8.39 sularında Televizyon odasında Sabri Beşli (80) ile İsmail Gökmen(71) arasında çıkan tartışma cinayet ile sonuçlandı.
Edinilen bilgilere göre,Televizyon odasında çıkan kavgada  güvenlik görevlilerinin müdahaleleri ile şahıslar odalarına gönderilmiş daha sonra Sabri Beşli İsmail Gökmen´in Odasına giderek İsmail Gökmen’i  bıçak ile yaraladı .Olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafınca yapılan ilk müdahalesinin ardından İsmail Gökmen ambulans ile Tosya Devlet Hastanesine götürüldü burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan İsmail Gökmen yaşamını yitirdi.
Emniyet teşkilatı olay ile ilgili soruşturma başlattı.

TRT

SERHAT AĞACIKOĞLU

DSC_2939

DSC_2940DSC_2941

  Kastamonu´nun Tosya İlçesinde yakın bir zamanda faaliyete gecen Tosya Huzur Evi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon merkezinde sabah 8.39 sularında Televizyon odasında Sabri Beşli (80) ile İsmail Gökmen(71) arasında çıkan tartışma cinayet ile sonuçlandı. Edinilen bilgilere göre,Televizyon odasında çıkan kavgada  güvenlik görevlilerinin müdahaleleri ile şahıslar odalarına gönderilmiş daha sonra Sabri Beşli İsmail Gökmen´in Odasına giderek […]

TOSYA HUZUR EVİNDE CİNAYET HUZURU KAÇIRDI…

350 views

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com