Tosya Haberler

TOSYA BELEDİYE BAŞKANI İLK MAÇINDA SAHADAN GALİBİYETLE AYRILDI “Maçtan Çok Özel Görüntüler”

TOSYA BELEDİYE BAŞKANI İLK MAÇINDA SAHADAN GALİBİYETLE AYRILDI “Maçtan Çok Özel Görüntüler”
1.360 views Okundu
09 Aralık 2019 - 17:32

Kastamonu Tosya İlçesi Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil , Tosya Spor forması ile çıktığı ilk maşında ilk galibiyetini alarak  3 puanla sahadan ayrıldı. 

Geçmiş yıllarda spor ile iç içe olan ve uzun süre  yeşil sahalarda mücadele eden  Başkan Volkan Kavaklıgil  birkaç gün önce futbola olan sevgisi ve gençlere örnek olabilmek adına   Kastamonu Birinci Amatör Liginde mücadele eden Tosyaspor ile sözleşme imzalamaştı.

Hafta sonu Pazar günü Tosya İzzet Aksalur Stadı’nda oynanan Tosyaspor-Seydilerspor karşılaşmasının 80. dakikasında taraftarların yoğun alkış ve desteğiyle oyuna dahil oldu. İlk maçına rağmen taptığı koşular ile izleyicilerin beğenisini alan Volkan Kavaklıgil takım arkadaşlarınıda hem mücadelesi ile rahatlattı hemde  takımın moral kaynağı oldu.

90. dakinanın bitimi ile sahadan 3-1 skorlu galibiyetle ayrılan Başkan Kavaklıgil basın mensuplarına  şunları söyledi.

” Bugün ilk resmi maçımıza çıkmış bulunduk Belediye Başkanı olarak, Tosyaspor ve Seyyidilerspor ile bir müsabaka gerçekleştirdik 3-1 galibiyet aldık çok mutlu bir şekilde ayrılıyoruz , tabi burada Belediye Başkanı olarak furbol oynamamızdaki en büyük etkenlerden en büyük sebeplerden  bir tanesi  Türk gençliğinin sağlıklı yetiştirilmesi ve Türk gençliğinin spora özendirme spor yapma güzel ahlaklı yetiştirme noktasında  bir teşvik anlamında bu programı bu organizasyonu gerçekleştirdik  Rabbim inşallah Türk gençliğini  zararlı alışkanlıklardan kötü alışkanlıklardan  ve ahlaklı bir şekilde yetişmesini sporla sağlıyacağı kanatindeyiz ve  bu noktada Tosya gençliğine Tosya Belediye BAşkanı olrak elimizden gelen desteği vereceğiz  Rabbim nasip ederse kötü alışkanlıklardan zararlı işlerdende geçnliğimizi kurtaracağız inşallah bu bir başlangıç olsun diyoruz ” Gazeteci Serhat Ağacıkoğlunun Transfer teklifi gelirse ne düşünürsünüz sorusu üzerine Başkan Kavaklıgil ” DOĞDUĞUMUZ YER TOSYA DOYDUĞUMUZ YER TOSYA TOSYA’DAN BAŞKA BİRYERDE OYNAMAYIZ” dedi.

 

 

 

 

 

ANKET

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com