Tosya Haberler

REKTÖR Prof.Dr. AHMET HAMDİ TOPAL TOSYA MESLEK YÜKSEK OKULUNU VE BAŞKAN KAVAKLIGİL’İ ZİYARET ETTİ ” İLÇEYE MUTLAKA KAZANDIRILMASI LAZIM”…

REKTÖR Prof.Dr. AHMET HAMDİ TOPAL TOSYA MESLEK YÜKSEK OKULUNU VE BAŞKAN KAVAKLIGİL’İ ZİYARET ETTİ ” İLÇEYE MUTLAKA KAZANDIRILMASI LAZIM”…
901 views Okundu
06 Eylül 2019 - 13:57

 

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından Kastamonu Üniversitesi Rektörlüğüne ataması yapılan Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal, Tosya Meslek Yüksek Okulunu ziyaret etti.

2019 -2020 Eğitim Öğretim yılı yaklaşırken Kastamonu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal Tosya Meslek Yüksek Okulunu ziyaret ederek İdari bina ve yapımı bitmek üzere olan ek binada incelemelerde bulundu. 

Ziyarette Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal’a eşlik eden Tosya Meslek Yüksek Okulu Müdürü Selahattin Kaymakcı ,Meslek Yüksekokulu Yaptırma ve Yaşatma Dernek Başkanı Hacı Fazıl Ateş ve Yüksek Okul Öğretim görevlileri  özellikle Yüksek Okul ek binası hakkında bilgi ve vererek eksik ve ihtiyaçlar için destek talep ettiler.

Yapımı biten ve kullanıma hazır halen gelen Yüksek Okul ek binasına hayran kalan Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal eksikleri yerinde görüp incelediğini belirterek binanın biran evvel hizmete kazanabilmesi adına ellerinden gelen desteği vereceklerini belirterek özellikle   ek binadaki konferans salonunun biran evvel İlçeye kazandırılmasının gerekliliğine vurgu yaptı .

Tosya meslek Yüksek Okulundaki ziyaret ve incelemelerin ardından Kastamonu Üniversitesi Rektörü  Prof. Dr. Ahmet Hamdi Topal,Tosya Meslek Yüksek Okulu Müdürü Selahattin Kaymakcı , Meslek Yüksekokulu Yaptırma ve Yaşatma Dernek Başkanı Hacı Fazıl Ateş ve Öğretim görevlileri Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil’i makamında ziyaret etti.

 

ANKET

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com