Tosya Haberler

KASTAMONU ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANINDAN CHP İL BAŞKANINA GECE YARISI ” NOTA “..!

KASTAMONU ÜLKÜ OCAKLARI BAŞKANINDAN CHP İL BAŞKANINA GECE YARISI ” NOTA “..!
3.587 views Okundu
03 Aralık 2019 - 2:23

Geçtiğimiz günlerde Kastamonu Ülkü Ocakları İl Başkanlığına atanan Haluk Yakar’dan Kastamonu CHP İl Başkanı Hikmet Erbilgin’e sert uyarılar.

CHP Kastamonu İl Başkanı Hikmet Erbilgin’in 02:12:2019 Pazartesi saat 21:00 sıralarında sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Kastamonu İl Başkanı Yüksel Aydın’a atıfta bulunurak ” YOK HÜKMÜNDESİN” cümlesi üzerine  Kastamonu Ülkü Ocakları İl başkanı Haluk Yakar’dan çok sert cevap geldi.

Kastamonu Ülkü Ocakları İl Başkanı Haluk Yakar  değil MHP Kastamonu İl Başkanı Yüksel Aydın’ı bu hareketin hiç bir mensubunu yok sayamazsınız , saydırtmayız diyerek şu açıklamalarda bulundu ” Şimdi sösyliyeceklerimi CHP tabanındaki vatan ve millet sevdalısı seçmen ve üyelerini tenzih ederek söyliyeceğim , ve bizzat Kastamonu CHP İl Başkanının şahsına söyliyeceğim. Hiç sözlerimi tabana veya tavana yayma ihtiyacı hissetmesin sözlerimi bizzat üzerine alınsın. Bu geç saatte sizleri buraya davet etmemizin sebebi malum akşam üzeri yapılan sosyal medyadaki açıklamalar. CHP İl Başkanı Hikmet Erbilgin isimli şahsiyet , MHP İl Başkanlığı ve MHP İl Başkanı Yüksel Aydın hakkında çeşitli haddine düşmeyen yorumlar yapmış ve ülkücü hareketin en uç sinir uçlarına dokunmuştur. Sizleri davet etmemizdeki sebep kendisini bir de kameralar karşısında uyarmak arzusudur. CHP İl Başkanına sesleniyorum Haddini Bil! Terbiyeni Takın! siyasi dansözlüğün siyasi oynaklığın kimseye faydası yoktur. Reklam olmak adına, prim yapmak adına geçmişten gelen kuyruk acılarınızın intikamı adına ülkücü hareket ve ülkü ocakları hiç kimsenin terbiyesizliğine müsamaha ve müsade etmeyecektir. Gerek sosyal medyadan gerek basılı medyada CHP’nin bu gün kimlerle kol kola gezdiği kimlerle beraber olduğu kimlerle oynaş içerisinde olduğu hepimizin malumudur. Bu noktada ülkücü hareketin , milliyetçi ülkücü hareketin mensuplarının sabrını daha fazla zorlamayın, sinir uçlarımıza dokunmayın, değerlerimize hakaret etmeyi değil ağzınıza hayallerinize bile yaklaştırmayın. Bu size son ihtarımızdır, edebinizle adabınızla siyaset yapın beceremiyorsanız da bırakın.

 

 

 

 

 

ANKET

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com