Tosya Haberler

 TRT (SERHAT AĞACIKOĞLU)
Kastamonu Tosya İlçesinde sabah saat 09.00 sularında meydana gelen kazada 3 kişi hayatını kaybetti.
Kastamonu Tosya ilçesinde sabah saat 09:00 sularında Samsun istikametinden İstanbul istikametine gitmekte olan 41 PR 155 plakalı araç Tosya İlçesi yeni sanayi kavşağına geldiği sırada şoförün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi ile bariyerlere çarparak karşı şeride takla lar atarak geçmesi neticesinde ,bu sırada karşı şeritten gelen 38 SP 275 plakalı kamyonun çarpması neticesi ile metrelerce sürüklenen araçta bulunan henüz kimlikleri belirlenemeyen 3 kişi olay yerinde hayatını feci şekilde kaybettiler.
İstanbul Samsun İstikametindeki şerit bir süre trafiğe kapalı kalırken emniyet güçleri olay ile ilgili soruşturma başlattılar.

 TRT (SERHAT AĞACIKOĞLU) Kastamonu Tosya İlçesinde sabah saat 09.00 sularında meydana gelen kazada 3 kişi hayatını kaybetti. Kastamonu Tosya ilçesinde sabah saat 09:00 sularında Samsun istikametinden İstanbul istikametine gitmekte olan 41 PR 155 plakalı araç Tosya İlçesi yeni sanayi kavşağına geldiği sırada şoförün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi ile bariyerlere çarparak karşı şeride takla lar atarak geçmesi […]

KASTAMONU TOSYA İLÇESİNDE FECİ KAZA 3 ÖLÜ

164 views

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com