Tosya Haberler

SERHAT AĞACIKOĞLU KASTAMONU (TRT)

1 Kasım milletvekili seçimlerinde  rekor bir oyla Ak parti iktidarına destek veren Tosya’ya  Kastamonu AK Parti Milletvekili Metin Çelik teşekkür ziyaretinde bulundu.

İlk önce Tosya AK Parti Binasında Kadın kolları ve parti yönetimi il kısa bir sohbet ve değerlendirmede bulunan Metin Çelik burada ” Herkes bu işe emek verdi,bütün Tosya’ya Bütün Kastamonu’ya  bütün ilçelerimize teşekkür ediyoruz.Gerçekten dün akşam büyük bir mutluluk yaşandı burada’da büyük bir mutluluk yaşandığını öğrendik.aslında bizim beklediğimiz bir şeydi ben hep şunu söyledim yüzde altmışı yakalama ihtimalimiz vardı Kastamonu’da potansiyelimiz vardı inşallah bu güvene layık oluruz önemli olan o şuandan itibaren omuzlarımızda daha ağır bir yük var.Hemşehrilerimiz bize güvendi Kastamonulular bize güvendi  dedi. AK Parti yoluna devam etsin güzel hizmetler yaptı dahada fazlasını istiyoruz dedi .Kastamonu’nun bu yaptığı unutulmayacaktır,Allah hepinizden razı olsun Tosya’mızdanda beklediğimiz sonucu aldık sizler büyük bir vefa örneği gösterdiniz yüzde yetmiş nokta otuz .”dedi.

Metin Çelik ten sonra kısa bir konuşma yapan Tosya Belediye başkanı Kazım şahin”Biz Tosya’dan bir vekilimiz olsun derken üç tane vekilimiz oldu artık bundan sonra bahanemiz yok hizmet için.İnşallah bir istikrar yakalandı inşallah bu Kastamonu’yada Tosya’mızada yansıyacaktır  Bu başarımız gözden kaçırılmayacaktır hizmet olarak geri dönecektir ben bütün Tosya’lılara teşekkür ediyorum”dedi.

Daha sonra çarşıda esnaf’lara teşekkür ziyaretinde bulunan Metin Çelik ve beraberindeki Tosya AK Parti yönetimi vatandaşlar tarafından büyük bir teveccüh ile karşılandı.

Ziyaretlerinin ardından Doğramacı otelde Parti yönetimi ile birlikte yemek yiyen Metin Çelik Kastamonu’ya gitmek üzere Tosya’dan ayrıldı.

003 005 010 046 012 022 026 030 034 042 044 056 060 064 067 078 090 097 102 109 121

SERHAT AĞACIKOĞLU KASTAMONU (TRT) 1 Kasım milletvekili seçimlerinde  rekor bir oyla Ak parti iktidarına destek veren Tosya’ya  Kastamonu AK Parti Milletvekili Metin Çelik teşekkür ziyaretinde bulundu. İlk önce Tosya AK Parti Binasında Kadın kolları ve parti yönetimi il kısa bir sohbet ve değerlendirmede bulunan Metin Çelik burada ” Herkes bu işe emek verdi,bütün Tosya’ya Bütün […]

KASTAMONU AK PARTİ MİLLETVEKİLİ KAHVALTI YAPMADAN TEŞEKKÜR ETMEK İÇİN TOSYA’YA GELDİ

232 views

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com