Tosya Haberler

BAŞKAN VOLKAN KAVAKLIGİL “GELECEK NESİLLERE YAŞANABİLİR BİR KENT BIRAKACAĞIZ”

BAŞKAN VOLKAN KAVAKLIGİL “GELECEK NESİLLERE YAŞANABİLİR BİR KENT BIRAKACAĞIZ”
553 views Okundu
20 Ağustos 2019 - 19:18

Kastamonu’nun Tosya İlçesinde geçtiğimiz günler yoğun yağmur yağışının ardından Tosya Belediyesi  hasar gören yollarda iyileştirme çalışmalarına başladı.

Kastamonu’nun Tosya İlçesinde geçtiğimiz günler yoğun yağmur yağışının ardından Tosya Belediyesi  hasar gören yollarda iyileştirme çalışmalarına başladı. Tosya İbni Selim mahallesinde devam etmekte olan çalışmaları yerinde inceleyen Tosya Belediye Başkanı Volkan Kavaklıgil   “ Hayvan Pazarından Çarşı merkezine kadar olan güzergahın yoğun yağışlarda sel’e sebebiyet bir yapısının olduğunu bu yüzden yolun altına kanal döşeyerek  hem her yağışta yol güzergahının zarar görmemesi hemde olası bir sel felaketi ile insanlarımızın mağdur olmaması adına çalışmalarımıza başladık dedi.

Başkan Kavaklıgil  Tosya’yı yeniden imar edeceklerini belirterek  ” Alt ve üst yapısıyla fiziki koşulları son derece modern tesis edilmiş bir kent için birlikte
çalışırken gelecek nesillere daha yaşanabilir bir Tosya bırakmış oluruz. Asıl amacımız Tosya’da yaşayan
hemşerilerimizin yüzüne gülen, ferah ve estetik bir şehir inşa etmek , Bunun için elimizden geleni gayreti göstereceğiz  GAYRET BİZDEN TAKDİR EVVEL ALLAH’TAN SONRA VATANDAŞLARIMIZDAN ” dedi.

 

Copyright © Tosya Haberler | Tüm hakları saklıdır. | Bakım: arivisti.com